Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas fiú lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas fiú lehet még vonzó, ha vékony testalkatú?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van, akinek csak a vékonyak tetszenek.
2017. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy lehet
2017. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem CSAK a vékonyak tetszenek :3 Persze az izmosan vékony is bejön, de a kigyúrt meg a macis nem az esetem.
2017. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem :) Régen azt mondtam volna, hogy igen, de az alacsony-zömök párom után már nem vonzanak.
2017. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy és kb hány kiló?:)
2017. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A magasságom 188-190 cm, testsúlyom 78-82 között váltakozik mostanában, attól függően mennyit eszek és edzek. Amikor rendszeresen tudtam edzeni és sokat enni, akkor voltam 85-88 kg is, de hamar lefogyok.
2017. márc. 9. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Végre egy magas fiú:))
2017. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, persze, lehet vonzó. De az, amikor a srácnak olyan a vádlija mint az alkarom, az már durva. És nem viccelek, a sulimba olyan pipaszárlábú égimeszelők járnak, hogy azon csodálkozok, hogy a két fogpiszkáló nem szúrja a s3ggüket. :'D Ehhez persze a magasság miatt társul egy 45-46os láb is. Plusz mivel a lábuk sem túl erős, a karjukat egy kisebb eséssel szilánkosra is törnék. Az összkép pedig egy zsiráf kb. Szóval szeretem, ha egy fiú izmos (de nem szabad túlzásba sem esni). Ha már barátom van, olyan legyen aki mellett biztonságban érzem magam, meg nem kell azon aggódjak, hogy bármelyik pillanatban felkapjatja a szél. 😂😂 (16/L)
2017. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!