Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon bejön!viszont azt nem tudom hogy én csak neki barátként jövök be vagy máshogy kedves velem sőt ma egy barátjával együtt elhívott valahova. Lehet hogy megkérdeztem volna tőle hogy akar e velem járni de sajnos a barátja miatt nem tudtam...Csak azért hívott el mert jó fej vagy azért mert járni szeretne velem szerintetek?

2017. márc. 10. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt az elhívott "valahova" dolgot kifejthetnéd bővebben hogy pontosan hova... csak mert nem mind1 ;D
2017. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mc donalds-ba én meg nyilván igent mondtam! :D
2017. márc. 10. 21:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezte
2017. márc. 10. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátjával hívott el, akkor egyáltalán nem biztos, hogy barátságon kívül többet is szeretne.
2017. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!