Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Ebből csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Ebből csak barátság lesz, vagy ő többet akar? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiú, aki iszonyat helyes. És nekem tetszik, de nem vagyok belé szerelmes. Mondjuk mostanában nem gondolok már rá annyit, mint az elmúlt héten. Szerintem azért, mert nem sok esélyt láttam nála. Tegnap előtt facebookon bevettek egy csoportba, amiben legalább 10-en vagyunk, vagy többen, és köztünk van a helyes fiú is, vagyis csak volt, mert tegnap kilépett. Eleinte hülyeségnek találtam az egész csoportot, de utána én is beszélgettem másokkal. Viszont a helyes fiúval nem. Hanem az osztálytársával, aki egyben nagyon jó haverja is. Egész jól el tudunk beszélgetni, be is jelölt, és mondta hogy igazoljam. Vele az első perctől kezdve beszélgettem, mikor megláttam hogy én is benne vagyok a csoportban. Tegnap előtt este, tegnap este, ma reggel és most este is egy csomót beszélgettünk. Már kaptam tőle becenevet is, és ő is kapott tőlem. Csoportba ha nem írok egy ideig akkor már kérdez hogy hova lettem?. Tegnap írt egy ":*" jelet, és ma folytatta. Minden szava/mondata után oda teszi azt a fejet, én meg vissza írom neki, mert na aranyos :D

Nem néz ki annyira rosszul képeken, élőben viszont még sosem láttuk egymást, csak a nővérét ismerem, aki a barátnőm lett. Tegnap azt is megkérdezte, hogy talizunk-e valamikor, én meg írtam neki hogy majd nyári szünetben, de egyik barátnőmnek most lesz a ballagása, és arra én is meg a fiú is megyünk, tehát ott már nyári szünet előtt talizhatunk. Én már most félek, pedig még több mint egy hetem van addig. Olyan jó hogy a helyes fiúnak majdnem a legjobb haverja, persze itt nem kel arra gondolni hogy akkor én most így akarok bevágódni a helyes fiúnál, mert semmi ilyenről sincs szó.


Ti mit gondoltok? Bejövök neki? Hogy viselkedjek vele élőben? És ha elrontok valamit? :c



2015. jún. 3. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Akit a legelején írtál "iszonyat helyes" fiú, vele beszélgettetek már egyáltalán? Írtad a kérdésben, hogy vele nem, csak a haverjával... Meg kell tudakolni, hogy az iszonyat helyes fiúnak bejössz-e, és ha sajnos nem, akkor felejtsd el. Ott lesz még neked a haverja, akivel az írásodból úgy veszem ki, hogy kezded megkedvelni. :D
2015. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen beszelgettem mar a helyes fiuval:D

Es nem jovok be neki sajnos szerintem :(

Persze ez csak szerintem. Es a haverja nem jon be, csak aranyos:D arra vagyok kivancsi hogy vajon en bejovok e neki?:D

2015. jún. 5. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ajj szegény "helyesfiúhaverja". Lehet, hogy Ő meg többet fog gondolni rólad, és lehet bepróbálkozik... Óvatosan ezekkel a "aranyos vagy, cuki vagy" szavakkal, sok fiú társam képes ezeket nagyon komolyan venni, és nem értik a lány célzását, amivel ezzel arra céloznak a kedves lányok, hogy jóó okééé aranyos vagy, de nem kellesz.. :D

Próbálj meg beszélgetni az "iszonyat helyes fiúval". Csak úgy tudhatod meg, hogy tetszel-e neki...

2015. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mar nem erdekel annyira a helyes fiu most a haverjaval vagyok el:D

Igazabol nem akarom hulyiteni, mert tudom milyen erzes..

Ha beprobalkozik akkor majd lesz valami...

De beprobalkozna?:o

2015. jún. 5. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod. Ja jól eldumálgattok, miért ne?
2015. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki tudja:D

Nagyon ugy nez ki hogy bejovok neki...de meg csak kepen lattuk egymast :/

2015. jún. 5. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez adni fogja magát. Ha nem gyökér, és észreveszi, hogy azért nincs ellenedre a dolog, lépni fog, találkozni akar, stb. Hidd el, adni fogja magát a dolog.
2015. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:3 fogok is meg talalkozni vele ha az elso tali jol sikerul:D
2015. jún. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!