Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas lány is lehet szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas lány is lehet szép és kapós? Mennyire baj az ha van egy-két pattanása? Mit gondoltok arról, ha festett a haja?

Figyelt kérdés

Festett haj alatt nem a kék,zöld stb. színeket értem, sőt nem is a szőkítést. Inkább a barna, fekete és vörös árnyalatait.

Alacsony vagy magas lányok imponálnak jobban egy fiúnak?

Az okos lányok, akik tanulnak vagy a laza, semmi nem érdekel ami a suliban zajlik típus a 'menőbb'?



2017. márc. 11. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Menő xd itt nem azon múlik, magas vagy vagy sem, vagy hogy jól tanulsz e vagy sem ejj :) nyugi :)
2017. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

184 centi vagyok, a magasabb lányokra bukok. Egy-két pattanás nem para, ha sok van, az engem már zavar. A festett haj számomra imponál, csak ne fekete legyen. Az még, hogy okos vagy laza mindegy, de inkább legyen mindkettő.

16F

2017. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2017. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
176cm ^^
2017. márc. 12. 19:43
 5/10 anonim válasza:
Mivel én is magas vagyok, ezért elsősorban a magas lányok jönnek be nekem. Néhány pattanás és a hajfestés pedig egyáltalán nem zavarna engem.:)
2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát a 176 az azért annyira nem magas, szóval az nem imponál ha valaki ebből komplexusokat gyárt magának.

Ettől függetlenül szeretem a magas lányokat, és nem baj ha magasabb nálam.

2017. márc. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az egyetlen dolog ami miatt aggódnod kell, h a kiszemelted "töketlen". Egy magas okos lánnyal nem biztos h kikezdenek a skacok, mert félnek, hogy nem jönnek majd be neki. Ha valaki szimpatikus akkor nefélj megtenni az első lépést.
2017. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Amúgy teljesen mindegy hogy milyen magas vagy,festett e a hajad,van e pattanásod..Egyszer jönni fog valaki,hidd nekem el,és úgy fog szeretni,ahogy vagy,mert minden lány megérdemli,hogy valakinek ő legyen a legjobb,a legszebb :)..És igen,egy ilyen lány is lehet menő és kapós,szerintem,a köcsögökkel meg nem kell törődni :)..És hát a sulis dologgal kapcsolatosan..Egyáltalán nem menő,ha semmi nem érdekel,mert azzal az ember csak magát minősíti..Meg majd sok 1est kapol,stb,és nem lesz belőled semmi,szerintem ha igyekszel,azzal sokkal többre mész,és senki véleményére ne adj :)
2017. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező igazán cserélhetnék :D egy jó 6 centivel magasabb vagyok nálad :(
2017. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz szép és kapós, nekem oly mind1 hogy mekkora csak ne a derekamig érjen xdd nekem a nálam alacsonyabb és igaz hogy nálam magasabb lányt még nem láttam de őt is elfogadnám, a haj is mind1 csak jól álljon neki ;) 16/F
2017. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!