Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy huszonéves srác megdícs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves srác megdícséri egy 16 éves lány körnét az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk valami nagy barátok, nem lenne muszáj hozzám szólnia.

Miért pont ilyen témát hoz fel?:D

Nem értem ezt az egész helyzetet:D



#dicséret #festett köröm #pirosas-rózsaszín
2016. júl. 22. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*körmét
2016. júl. 22. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sok mindent nem jelent :D Bár én 21 éves vagyok barátnőm 15 éves 1 év 7 hónapja vagyunk együtt nagyon boldogak vagyunk és előző barátnőm 18 de százszor komolyabb és érettebb nála a mostani barátnőm :) és szebb is :D vannak ilyen kapcsoaltok :D de úgy veszem észre neked tetszik a srác :D
2016. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon:D


Ezért zavar hogy esetleg burkoltan rám mozdul...apámat és bátyámat is ismeri és hátha nem mer nyílt lenni és ilyenekkel próbálkozik vagy nem tudom

2016. júl. 22. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
#2 Amúgy most minden kérdéshez oda fogod írni a lifrstorydat?Mert unalmas.
2016. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megakar dugni.
2016. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom rdola hogy elegge szereti a noies noket
2016. júl. 23. 15:46
 7/9 anonim válasza:
100%

1, szép a körmöd.

2, szexelni akar veled.

3,ha az 1-2es pont nem lenne igaz, akkor automatikusan a 2-es lép életbe. XD

2016. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az, hogy észrevette milyen a körmöd max. annyit jelent, hogy metroszexuál a fiúka. semmi mást. meg hogy jól nézett ki a körmöd.


egyébként ha arra vagy kiváncsi meg akar-e dugni, csak kérdezd meg. ha megszeppen várj kicsit a válaszra, lehet, hogy igen a válasz csak félénk a fiúka kicsit

2019. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"az, hogy észrevette milyen a körmöd max. annyit jelent, hogy metroszexuál a fiúka. semmi mást. meg hogy jól nézett ki a körmöd."


Egyáltalán nem. Nem tudom te hol élsz.

Én nem vagyok metroszex, de észre szoktam venni a lányok körmét, főleg ha szép igényes. Szerinted ettől lesz valaki metroszexuális, mert észreveszi a másik nem nőiességét és tetszik neki? Érdekes felfogás...

2022. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!