Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány akivel együtt vagyok, mindenképp illik bemutatni a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de nem tervezünk nagyon hosszú távra, mivel jövőre egyetemre megyek. Én ismerem a szüleit, hetente megyek is hozzájuk, viszont én még nem mutattam be őket az én szüleimnek. Úgy gondoltam mivel az én szüleim szinte mindig itthon vannak, ezért nem is nagyon jönnénk hozzánk. Inkább a lányhoz megyek, mert neki sokszor csak este érnek haza a szülei, így nyugodtan meglehetünk. Mutassam be az én szüleimnek, vagy nem "kötelező" az ilyesmi?

Vélemények?



2017. márc. 12. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem be kéne mutatnod a barátnődet. Pláne hogy az ő szülei ismernek téged.
2017. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak a jövendőbeli feleséged kell bemutatni
2017. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!