Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kicsivel több mint 2 hete...

Kicsivel több mint 2 hete vagyunk együtt barátnőmmel. Ennyi idő után már "illik" bejelenteni a szüleimnek? 14/F

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hete?

fu, ez aztán komoly :D


amúgy viccet félre téve, még gyerekek vagytok, de ha annyira "komoly" és kedveled akkor mutasd be a szüleidnek ..

2017. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még korai :) gyerekek vagytok még, lehet 2 hét múlva már együtt sem lesztek (persze ne így legyen!)
2017. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak ha házasságkötési szándékaitok vannak.
2017. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem 13 évesen volt egy kapcsolatom kb 3-4 hónapig tartott, de cikinek éreztem vna nagyon ha megtudták volna, nem éreztem, hogy elfogadták volna teljes mértékben, igaz lehet én sem fogadtam el annyira a csajt :D


de öcsém az kb ennyi idősen simán kirakta facebookra, és nyilván így eljutott szüleimhez is és nem csináltak belőle problémát

2017. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha megbeszélsz mindenfélét a szüleidtől. Nyugodtan mondd el nekik, ha szeretnéd.

Viszont bemutatni még nem kell.

2017. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
szerintem mond el nekik.. lehet nem olyan komoly de szerintem jo ha ezeket megbeszeled vele.. 13 evesen volt az elso kapcsolatom ami komolynak szamitott (8honap) es en pl szinte mindnet el mondtam anyukamnak... 10nap utan mutattam be eloszor.. szerintem mutasd be :)
2017. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
1,5 hónap után én már házasodtam (akkor jelentettük be)
2017. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátok nem járnak fel a barátaid, vagy azok a lányok, akik barát kategóriásak?

Mert ha igen, akkor nem kell külön cécóval bemutatni, hanem egyszer csak jelenj meg vele és mondd:

Anya, apa, ő itt a Juli, gépezünk egy kicsit a szobámba... vagy valami hasonlót mondasz és kész!

2017. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, elmondtad végül? Együtt vagytok még? :D
2017. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!