Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudunk rendesen együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk rendesen együtt lenni. Ötletek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és van egy szintén 15 éves barátom, akivel több, mint fél éve együtt vagyunk már. Viszont sajnos vannak problémák: anyumék hallani sem akarnak arról, hogy bemutassam nekik, pedig jóval egyszerűbb lenne. Nekem/nekünk például jó lenne már végre megnézni együtt egy filmet, játszani playstation-nel, ilyenek. De ez nem jön össze, mert anyumék hallani sem akarnak ilyesmiről. Én beszéltem a sráccal, elmondtam, hogy nem akarok vele lefeküdni és társai, ő megértette, és megígérte, hogy nem erőltet semmit, várni fog rám. Ahányszor találkozunk kapok két órát, de akármilyen hideg van, annyit mondanak: "üljetek be valahova". Én ezt értem, de így fél év után már kezd unalmassá válni ez a "körbejárjuk a várost, es beülünk valahova" program. Mivel nem engednek, nem mentem el a sráchoz, de nem tudom mi lenne a megoldás, anyumékkal hiába beszélek, esélytelen. A válaszokat előre is köszönöm. ☺

2017. márc. 12. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem. A szüleid miért nem engedik bemutatni a barátod?
2017. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen már volt annyi eszem, hogy egy kis kegyes hazugságot elhintsek és amig "sétáltok" addig a srácnál vagy.

Vagy ami viccesebb lenne, kijelented lefeküdtél vele. Én egyszer megcsináltam, hát az arcukra mindig emlékezni fogok (persze nekem nem volt senkim és úgy.mondtam valakivel):D

Joooo tudom ezek elég furcsán hangzanak, de elég konzervativ szüleid lehetnek... amikor a tesóm még 14-15 volt (Hajaj, de rég volt már:D ) akkor "s.egglenyomatot" lehetett volna venni a szobájában lévö kanapérol.annyit fetrengett ott a barátja

2017. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettesnek lehet, hogy igaza van. Mindenben.
2017. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!