Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel (23l) féléve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help23 kérdése:

Barátnőmmel (23l) féléve vagyunk együtt, egy hónap után már engedte, szóval megy a szeretkezés rendesen, de 2 hete szex közben lelankad, illetve ha felhúzom a gumit ha olyan helyen vagyunk akkor nem megyek el, mitől, és mit tehetek ellenne?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésektől létszíves kiméljetek (25f)

*sose volt ilyen problémám" (sportolok, dolgozok mindennap, nem iszok alkoholt, nem drogozok



2016. nov. 16. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami miatt feszült vagy és nem tudsz ellazulni.

Sajnos nem csak a nőknél fordul elő, hogy ha van egy zavaró tényező - akár tudatalatti - amit nem tudsz kizárni, akkor lelankad nem tudsz elmenni stb.

2016. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit mondjak, szerintem kimerült vagy és félsz az újabb lebőgéstől, de nem lóverseny csak akkor csináld ha lelkileg is van erőd hozzá. Szerintem pihenj rá és ne csak az a kielégülés legyen a cél, ha nem megy ne erőltesd..
2016. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez a gondom, 7/7napot melozok, es mikor oda kerülök 45-50p után lelankad .. es nagyon nagyon nehezen tudom feltámasztani, esetleg abba is hagyon olykor ..
2016. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!