Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést?

Figyelt kérdés

Reggelente én is és a srác is, aki tetszik korábban szoktunk beérni a suliba, mint a többi osztálytársunk. Egyébként nagyon sokat beszélek, de amikor csak ketten vagyunk egyszerűen nem tudok megszólalni, zavarban vagyok, így állandóan kínos csend van közöttünk. Nem tudom, mit mondjak, vagy kérdezzek, de ez lassan kezd rettenetesen kínossá válni. Pláne úgy, hogy még három évig osztálytársak leszünk. Mit kérdezzek, vagy mondjak, hogy végre ne csak egymás mellett üljünk 20 percen keresztül?

16/L


2017. márc. 13. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A zavarba jövést nem feltétlenül kell leküzdeni,de ügyesen el lehet fedni. Például,a jó hangulat megtartásával a beszélgetés alatt :) Azt,hogy mit kérdezz tőle,azt csak te tudhatod,nem is muszáj mindig kérdezni,mesélj neki valami vicceset,érdekeset stb.

A lényeg,hogy akármennyire is érzed,hogy zavarban vagy/ látod,hogy ő zavarban van,ne foglalkozz vele,gondolj bele,hogy neked milyen jó,hogy vele ilyen jó kapcsolatban vagy,s élvezd egyszerűen! Felejtsd el az izgulást,légy önmagad,mert az sokkal jobb! Merj kinyílni stb :)

2017. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!