Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ölelésnél baj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ölelésnél baj, ha sokkal kisebb vagyok az átlagosnál és nem mindig érek fel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mert mindig amikor meg akartam ölelni fiút akkor sose igazán mertem, mert kisebb voltam ugye és nem voltam hozzászokva még, hogy sokkal magasabb mindenki(legalábbis ilyen szinten nem mert nem volt sok ismerősöm akivel ezt megtehettem volna) és most bekerültem egy olyan társaságba ahol elég gyakori megölelni a másikat és félek, hogy engem majd nem fognak szeretni megölelni. Ja, és azt elfelejtettem, hogy felülről szeretek ölelni, mert ha alulról teszem ezt meg, akkor nagyon furán jön ki. Csak, hogy be tudjátok lőni 146cm vagyok. Szóval fiúk, mit gondoltok? 15/L

2017. márc. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelek meg, gyere gyakoroljuk az ölelgetést.:D
2017. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel :) Én szeretek nálam kisebb termetű lányokat megölelni 16F
2017. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó nem én vagyok egyedül ilyen pici :)
2017. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fuhh akkor megnyugodtam :) köszi
2017. márc. 15. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. :)

Semmi gond nincs, ha alacsony vagy.Gondolj bele, annál jobb lehet neked egy magas emberhez bújnod! :)

Személy szerint nekem is jobban esik alacsonyabb lányt ölelni, pedig Nem 170 cm vagyok. :)

F

2017. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!