Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

1,5 hete megismerkedtem egy külföldi fiúval egy játékban, és azóta beszélgetünk fb-on. Mindig rám ír, kedves aranyos meg minden, de nem értem én ezt.

Kérdeztem tőle, hogyha olyan sok barátja van, akkor miért velem beszélget mindig, erre ő elkezdte mondani, hogy mert vicces vagyok, akivel sokat nevet, de igazából fogalma sincs...ma skypeoltunk is, és tényleg jófej...de nem értem miért beszél ennyit velem?


Tudom hogy sok barátja van...akikkel eltölthetné az idejét.

Ja és igen az elején féltem hogy egy idegennel beszélek, de megbeszéltük(szóismétlés bocsi) hogy ő is félne, és ha akarom akkor abbahagyhatjuk.


Igazábol csak a nyelvtanulás miatt beszélek vele...nem értem akkor sem hogy mi a bánatnak ír rám mindig, meg kérdezi h jól vagyok-e... Nem baj mert örülök neki végülis, de akkor sem értem...

Fiúk ti mikor és miért csináltok ilyet? (más válaszát is várom)



2017. márc. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom bejössz neki :D vagy csak úgy.... mivel lehet tényleg jó veled beszélgetni...;) Nekem van olyan fiúbarátom, akivel egész nap el tudnék beszélgetni, mert szeretem... de mégse tetszik, mivel csak egy barát. Szóval 2 választási lehetőséged van;) De inkább örülj ennek, hogy van egy külföldi barátod.:)
2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah lemaradt 14/L :)
2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem köszi a választ


(jés hogy ne legyen félreértés nekem nem tetszik úgy a srác😌)

2017. márc. 15. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!