Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg, hogy akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg, hogy akar egyetalán beszélni Velem?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok a lány 14

Hogy tudnám normálisan megkerdezni tole h akare beszélni velem vagy csak kényszerből ír mert nem.akar bunkó lenni vagy valami. Fontos h normális

Legyen h én csak jol tudjak kijonni belőle 😇 előre is koszi a rendes valaszokat



2017. márc. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi megfogalmazás kellene,hogy van-e kedve beszélni kicsit?
2017. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már beszélgettünk csak ugy érzem minta nem akarna:/
2017. márc. 16. 17:42
 3/5 anonim válasza:

Ne kérdezz rá, hogy akar-e beszélgetni.

Ha beszélgetni akar veled, ettől könnyen lehet, hogy hülyének nézne.

Ha nem akar, akkor pedig ettől nem fog akarni.

Inkább írj neki magadról kissé érdekesebb dolgokat, mittudomén, voltál múltkor csocsózni egy nagyon jó barátoddal (ne írj le róla mindent, csak keveset, hogy ő kapjon rá a témára), nem számít, hogy igaz legyen, csak ne legyen könnyen kideríthető, hogyha hazugság, tehát pl. ne írd le, hogy golfozni voltál ha életedben nem láttál még golfpályát :)

Ha titokzatos vagy, ha elég horgot dobsz be valamelyikre rákap. Ha meg nem, akkor vedd úgy, hogy nem szeretne beszélgetni veled.


Megjegyz.: Én inkább élőben mennék oda.

2017. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom megprobalom:(
2017. márc. 16. 18:25
 5/5 A kérdező kommentje:
*:)
2017. márc. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!