Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb csaj próbál engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb csaj próbál engem becserkészni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csaj kb. 19-20 éves. Én 16/F. Először csak poénkodásnak véltem a flörtölését, mivel a csajok rengetegszer próbálják be, hogy ki az a fiú aki komolyan veszi a flörtölésüket, h utána egymásközt jól kitrécseljék, h milyen hiszékenyek a "kis fiúcskák", meghát a hangsúlya is komolytalan volt felém. Mert ilyenkor azért azzal a 3 év külömbséggel a legtöbben bele sem gondolnak a kapcsolatba. De áhh ez a csaj még mindig nyomatja, nemrég szerintem a pasiával is szakított, ígyhát kitudja mi vagyok a szemében jelenleg. Ma ment a flörtölés de már fizikailag is volt egykét enyhe átkarolgatás felőle, énmeg rózsaszín szemüvegben játszottam is ezt vele "áhh, csak komolytalankodik velem" meghogy "pfff én úgyis fiatal vagyok hozzá." Sétálunk a csoporttal, kérdezi hány éves vagyok, a válaszom: " 17 leszek"... Az ő válasza: "áhh fiatal hús". És én rá se rántok. Majd kb fél/egy óra múlva kong az agyam: " b+ , ez a szüzességed beszerzésén gondolkodik!". Szóval ja... Nemtom ilyen helyzetben mit kéne csinálnom. Félek hogyha belemegyek a dologba, akkor a sexig fog menni aztán lepattint, énmeg nem akarok ilyen erőlátásokkal belekezdeni, hogy: majdha "kirobbantam", akkor felejthetem is el a dolgot.

Szerintetek mit akar a csaj, kéne valamit csinálnom ezügyben, vagy csak tartsam távol magam tőle? Esetleg ténlyeg érdekelt vagyok a szemében?

Ha van ilyesfajta tapasztalotok, azt mindenképp írjátok meg!



2017. márc. 16. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem tartsd magad távol tőle,kicsit furán adja elő magát.

19/L

2017. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek.Komolytalan.

L

2017. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul ki akar használni. De ugyanígy kihasználna nála idősebbeket is, egyszerűen ez alapján ilyen a természete.
2017. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokért :D

Figyelmes leszek.

2017. márc. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!