Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim az ablakon át akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim az ablakon át akar jönni hozzám?

Figyelt kérdés
Egyik házibulibol elég későn értem haza és ezért egy ideig nem mehetek sehová és a pasi akivel vagyok mindenképp akar jönni hozzám éjjel át az ablakon mivel az én szüleim ugysem vennék észre.Valamit biztos akar s gondolom is hogy mit...Szerintetek jó ötlet ez?:))
2017. márc. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is gondolom, mit akarhat...

Neked kell tudni, kinyitod-e az ablakot?

2017. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Júlia. Engedd be Rómeódat.
2017. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sejtem hogy mit akar. Én plusz pontnak értékelném ha ki készitenéd az xbox-ot hogy egyböl tudjon játszani.
2017. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Készül a Ninja Warrior-ra!
2017. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó volt ahogy leírtad!! :) Tisztára mint az amerikai musicelekben amikor a csajhoz a srác az ablakon mászik be.
2017. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talan csak valami romantikusat akar kiprobalni hogy bemaszik az ablakodon mint a tiltott kapcsolatokban a filmekben es azert akar ejjel jonni lehet mert a filmekben is legtobbbszor ejjel jonnek a pasik a csajhoz a regi kavicsdobigalos trukkel hogy dobalja az ablakot
2017. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!