Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hívtak egy versenyre. Az...

Hívtak egy versenyre. Az illetőnek azt írtam, hogy benne vagyok, de kiderült hogy 30. 000ft a részvételi díj, de ennyi pénzt nem akar ugymondd kidobni az ablakon. Mit tegyek? Hazudjak, hogy el kell utaznom valahova?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
megmondod hogy bocs, erre most nincs harmincezrem.
2017. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.- miért dobnád ki az ablakon? nyilván valami díjat is adnak, meg a szervezés se ingyen van, stb.

2.- miért kellene hazudni? El kellene döntened, hogy van-e erre a célra ennyi pénzed, szeretnél-e versenyezni, megmérettetni magad vagy sem? Ha sajnálod rá a pénzt, akkor talán nem is annyira fontos az a verseny. De nem kell hazudni - akár még az igazat is megmondhatod :-) , hogy nem tudsz/nem akarsz ennyit áldozni rá.

2017. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és ezt soha nem fogom tudni megérteni: miért kell egy ilyen egyszerű, jelentéktelen ügyben is hazudni, becsapni a másikat? Miért nem lehet "vállalni a felelősséget", hogy nincs rá pénz, nem akarsz ennyit fizetni? Mert kényelmetlen? Az. Ééés?

Mi egyszer megmondtuk, hogy nincs annyi pénzünk, hogy befizessünk az ifi táborra (3 nap) és mi történt? befizették egy alapítványból (amiről nem is tudtuk, hogy van :-) )

2017. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!