Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a női jelek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a női jelek?

Figyelt kérdés

Egyszer már kiírtam,de rossz kategóriában,ezért még egyszer kiírom. Mit jelentenek az alábbiak?( Szimpátia,vonzalom,semlegesség..stb)

Az osztályban egy haverommal beszélünk egy lányról,hogy oda kellene mennem hozzá,meg tetszik nekem,a csaj meghallja és nyitott szájjal rám mosolyog és néz érdeklődő szemekkel.

Állok szemben egy csajjal,egyedül vagyok,ő a barátnőivel beszélget,közben folyamatosan dobálja a haját.

Az utcán várok a zebránál,jobbról,jön egy lány,ránézek,kb 1 másodpercig szemezünk,aztán vigyorog,lehajtja a fejét és elkezdi simitgatni a ruháját. Én elnézek ellenkező irányba,hogy ellenőrizzem,vajon rám mosolygott,mikor visszanézek,már nem mosolyog,csak néz komoran.

Szintén állok a zebránál,egy csaj jön ugyanúgy felém oldalt,ránézek,ő rám,kb 5 másodpercig szemezünk,aztán lesüti a szemét. Később amikor mindketten átmentünk,ő megelőz,mert gyorsabban megy,de még egyszer-kétszer hátranéz,nem mosolyog,vizsgáló szemekkel,hunyoritva néz,közben a szája nyitva.



2017. márc. 19. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Invázióra készülnek.
2017. márc. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 thuesday válasza:

Ez egy normális 'utcán találkozik a szemed valakivel' dolog. Én is ha megyek legyen fiú lány a saját személiségéhez képest reagál arra, ha pont odanézek.


Lehet azért jönnek zavarba mert azt hiszik hosszasan nézted õket

17L

2017. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor zavarba jonnek csak vagy mulatsagosnak talaljak a dolgot :D
2017. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindre külön-külön választ vársz, szedd listába, kérlek.
2017. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Az osztályban amikor a haverommal dumálunk.

2. Hajdobálás.

3. Zebránál ránézek,lehajtja a fejét,vigyorog.

4. Zebránál szemezünk néhány másodpercig,később még hátrafordul.

2017. márc. 20. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszel a csajoknak.
2017. márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!