Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit jelentenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi a gimiben, aki nekem tetszik, de szerintem én is tetszem neki. Tavalyi évben is együtt volt a két osztály kirándulásakor az alvás (ugyanott voltunk este) és akkor is nagyon láttam rajta, hogy szívesen maradna velem, a többieket meg kívánná inkább a buzába, csak nem oda. Azóta eltelt egy nyár, nem is beszéltünk közben, meg csak egyszer találkoztunk összesen a Tescoban valamelyik nap. Mindenesetre, most új tanév van, és nem gondoltam, hogy lesz közünk egymáshoz már, hát a nyár a kapcsolatokról szól. De tegnap épp sétálok oroszra, és akkor találkoztam vele, dumáltunk a szünetben végig, pedig utána feleltünk oroszbol, szval ott maradtam vele. És NEKEM valahogy úgy tünt, hogy még mindig érezhet valamit irántam, alig tudta levenni rólam a szemét. Ma meg, facebookon is beállítottam azt a profilképemet, amit soha senki nem lájkol, eddig a max. 2 volt rajta, de azt is belájkolta, meg az összes képemet, meg ilyenek. Jelent ez valamit vajon? Komoly válaszokat если можно.

2015. szept. 10. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor igen jelent valamit. Simán ráhajthatsz a kis csajra, de azért óvatosan és ne ajtóstul. Beszélgess vele, hívd el cukrászdába, próbálj meg a kedvébe járni, főleg ha neked is tetszik.:)
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát az hogy beszéltek, nem jelenti azt hogy tetszel neki...szerintem beszélned kéne vele. Én lány vagyok, és tudom, hogy a helyében megvárnám amíg lépsz
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, tehát azt mondod, hogy lépni a fiúnak kell, de ezt hogyan gondolod? Tehát nem igazán mondanám magam "szakértőnek" soha nem tudtam, hogy mit kellene tennem. Mondjuk lány szemszögből mi lehet az "első lépés"?
2015. szept. 10. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!