Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja egy fiú bevalotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biapernys kérdése:

Pár napja egy fiú bevalotta hogy tetszem neki. Most mivan?

Figyelt kérdés
Pár napja bevalotta. Előtte sokat írogattunk tök jófej volt. Tudni kell hogy nekem nem tetszik. Viszont most meg nem hajlandó visszaírni csak annyit hogy ok meg aha... Ez mitől lehet? Előtte olyan jókat beszélgettünk. Bocsi ha rossz témában írok csak ezt nem tudom hova tenni..

2017. márc. 19. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És mintha bunkóbb lenne velem
2017. márc. 19. 15:59
 2/6 anonim válasza:
Van akin így jön ki, es szerintem kinjaban bunkozik csak. Ugyanugy bejossz neki csak nem igazan tudja elfogadni a helyzetet. Beszelljetek meg eloben. Piisz :D
2017. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. márc. 19. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig volt veled kedves amig azt hitte lehet nálad esélye, ez tipikus fiúprobléma ebben a korban valószínűleg társat szeretne elsősorban és nem barátokat, most velem is ez van
2017. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ugyanis 12 évesek vagyunk :D én azt gondolom ilyen korban nem ilyenekkel kéne foglalkozni... Én soha nem voltam vele bunkó nem mondtam a szemébe soha hogy nem tetszik...
2017. márc. 19. 17:41
 6/6 anonim válasza:
Ha szeretned megtartani a baratsagotokat muszaly lesz eloben megbeszelnetek, ez nemigazan uzenet tema. Nekem is volt hasonlo esetem amikor a legjobb fiu haverom reszegen bevallotta hogy szerelmes belem. Majdnem rament az egesz baratsagunk, de vegul sikerult megbeszelnunk es o is volt olyan elfogado hogy belatta, ettol meg maradhatunk baratok.
2017. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!