Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe halálosan beleszerettem

Teljesen bizalmasak vagyunk egymással, legjobb fiú baratom

Hat csak beleszerettem

Tegnap az egyik baratnom megkerdezte, hogy egy kicsit is bejovok e neki?Erre azt mondta hogy nem igazán

Tehát ez a hajó elúszott?Vagy lehet belőle valami?

Osztalytarsam, 14 evesek vagyunk(lany vagyok)


2017. márc. 23. 15:28
 1/7 MKzoltan ***** válasza:
Bármiből lehet valami ha teszel érte! :)
2017. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ha tetszesz neki akkor is (sztem) ne barátkozz olyanokkal akik nem vállalnak fel téged
2017. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem valoszinu. eloszor is ahogy irtad azt mondta nem igazan jossz be neki. masodszor legjobb baratok vagytok. van ebbe sajat tapasztalatom nekem is 5 eve van fiu legjobb baratom. 3 even keresztul szerelmes volt belem de en nem tudtam ugy ranezni. aztan ugy voltam vele probaljuk meg hatha... egy het utan kozosen vetettunk veget a kapcsolatnak mert olyan reg ota legjobb baratok vagyunk hogy mar ebbol nem lehetett tobb. ugy ereztuk mind ketten mindha testverek lennenk es ugye ez igy eleg gaz... 2 ev telt el es a mai napig legjobb baratok vagyunk es a mai napig emlegetjuk neha azt az egy hetet es nevetunk hogy de bolondok voltunk. :D


21/L

2017. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De vannak olyan jelek, pl.volt mar, hogy megpuszilt, volt mar hogy megfogta a kezem

Mindennapos az olelkezes, napota akar 5-6×, egyutt siras stb...

2017. márc. 23. 15:40
 5/7 anonim válasza:
mo is csinaltuk ezeket es a mai napig csuszik be átkarolás ölelkezés arcra puszi de mar nem surun mert 2 eves kapcsolatom van :D
2017. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jaj hanyszor volt hogy az ora kozepen irtam neki hogy jojjon a lany vecebe mert sirok es baj van :D
2017. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehetne belőle valami, de én nem ajánlom, és ezt a legnagyobb jóindulattal és tapasztalatból mondom. A legjobb barátom kb. 2-3 hónapig egy srác volt, de az nagyon szoros baráti kapcsolat volt (sokszor öleltük meg egymást, ültünk egymás mellett és nagyon sokat beszélgettünk). Ez mind nagyon szép és nagyon jó volt addig, amíg be nem vallotta hogy tetszem neki. Azóta nagyon keveset beszélünk, egy nap kb. 3 mondatot, azt is csak azért mert osztálytársam. Szóval én nem ajánlom hogy elmondd neki, mert nagyon de nagyon meg tud romlani egy baráti kapcsolat ha valaki szerelmet vall a másiknak. Ha akar valamit, ő majd elmondja, és mivel neked tetszik gondolom összejöttök. Ugyanez a lehetőség fent áll veled is, viszont ha elmondod neki és nem jössz be neki, akkor annyi a barátságnak.
2017. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!