Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért regisztráltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért regisztráltok gyakorira és nézegetitek a tini párkapcsolatok témát?

Figyelt kérdés
Azért, mert a "valóságban" nem érdeklitek a lányokat? Vagy hátha felszedhettek itt valami hülye csajt? Ez csak nekem fura?

2017. márc. 23. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ide csak a nagyon elkeseredettek járnak párt keresni meg a gorillák, akik nem bírják ki a legközelebbi buliig.

Lány nem ismerkedni jár ide, az biztos, fölösleges is keresni. Akik lányok itt vannak vagy azért, mert már van kapcsolata, csak abban van kèrdès vagy gond... vagy nemrég szakízott, és kell valaki feledtető ember, akit miután jobban lett, kidobhat.

22F

2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Vagycsak szimplán segíteni akarnak, hátha tudnak. Vagycsak én vagyok naív és hiszem ezt
2017. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
He? Arra nem gondoltatok hogy szükséges volt a regisztráció, és hogy valaki csak unatkozik és ezért van ezen az oldalon. De akik csak erősen korlátozott gondolkodásmóddal bírnak azok nem fogják fel fogni hogy nem csak egy dolog miatt lehetnek itt az emberek.
2017. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért járok hátha róllam tesz ki kérdést valaki:D volt rá példa hogy minden szál stimmelt és azthittem,hogy róllam szól a kérdés de kiderült hogy csak valaki trolkodik,és hogy választ kapjak a problémámra,mert nincs senki akivel ithol ezt megbeszélhetném,a haverjaim előtt pedig nem lehetek érzelmes,nyilvàn akik ismerkedős kérdést írnak ki ott már gond van.
2017. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
És te miért regisztráltál ide kedves kérdező?
2017. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Rólam.

L

2017. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen azért böngésztem ezt a rész, mert önbizalomhiányos voltam, és a válaszok alapján akartam betájolni, hogy mégis hogyan is kellene közelednem a lányok felé.

Most 17 vagyok, van amikor annak reményében jövök ide, hogy nevetek egy jót, vagy adhatok egy hasznos választ, változó az indok.

Érdeklem a lányokat valóságban is, és nem párkapcsolati célokra használom az oldalt, de te miért is teszel ki ilyen provokatív jellegű kérdést? :D

2017. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves vagyok és nagyon sok olyan dolog történt velem ami arra visz hogy ide feljöjjek és segítsek másoknak a témában. A fő ok az az hogy tudom milyen rossz az ha az ember tanácstalan és magányos, én nagyon sokáig voltam ebben a helyzetben és nekem nem segített senki, ez szörnyű és tragikus volt. Azt szeretném hogy akit csak tudok mentsek meg attól a helyzettől amiben én voltam, 2 évig voltam depressziós a magánytól és bármit elkövettem volna egy társért.
2017. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolgom
2017. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hátha tudok valakinek segíteni, de így ennyi, meg ha van valami orbitális f**zság azt lementem 18/F
2017. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!