Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazán nem tudom, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdadsaddsadasd kérdése:

Igazán nem tudom, hogy ez most a tini vagy a felnőtt párkapcsolatok közzé tartozik? én 22 éves vagyok, a barátnőm 19.

Figyelt kérdés
Három éve együtt vagyunk, eddig minden rendben volt, úgymond mi voltunk a 'tökéletes ' pár. Ki egészitettük egymást, jól meg értettük egymást és tudtuk a másik gondolatait, mindig viccelődtünk, nevetgéltünk egyszóval 'BOLDOGOK' voltunk. Két hónapja ugyan azon a munkahelyen dolgozunk és kb egy hónapja megválltozott vele valami. Mikor rá kérdeztem, hogy mi a baj? Megváltoztál. Mindig csak le tagadta és azt mondta, hogy minden ugyan olyan mint régen semmmi nem válltozott. Két hete elég furcsán viselkedik és most végre be vallotta hogy ő már 4 hete teljesen máshogy érez irántam és csak meg játszotta magát, hogy azért nem akarta elmondani mert nem merte, mert nem állt készen rá, mert azt hitte, hogy minden ugyan olyan lesz és vissza jön az érzés, hogy már nem tudja mit érez hogy szerelmes-e még belém vagy sem. Azt mondta hogy még szeret de már nem úgy, hogy időre van szüksége, hogy helyre tudja tenni magában a dolgokat, hogy megtudja kellek-e még neki vagy sem, hogy fogok-e még hiányozni neki vagy sem. De másnap mégis ő írt rám. Közben ki derült hogy két hete beszélget egy másik sráccal de, hogy nem miatta van mert már régebb óta igy érez. Nem tudom mi tévő legyek én nagyon szeretem, vele terveztem el az életem és most minden romokban hever

2016. okt. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,hogy ennyi idősen az emberek rengeteget változnak. nyilván nem ugyanaz a lány már, aki 16 volt amikor összejöttetek. elvégezte a sulit,dolgozik stb.. változott.

szerintem üljetek le és beszéljétek meg,hogy hogyan tovább. ha mindketten akarjátok,akkor rendbe lehet hozni. de tényleg neki is akarni kell.

lehet besokallt, nem akarja magát ilyen fiatalon lekötni egy komoly kapcsolatban..nem lehet tudni. beszéljétek át tényleg.

2016. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1-nek igaza van. Téged ez azért érint rosszabbul, mert idősebb vagy, és akármennyire is nem akarsz még családot satöbbi, más már a gondolkodásod. Viszont sokkal jobban jársz, ha megbeszélitek, és elfogadod a döntését, és nem erőlteted rá magadat, mert annak részéről is és részedről is csúnya vége lesz.
2016. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!