Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára apróbb jelekkel egy fiúnak, hogy tetszik nekem? (nem akarok túl rámenősnek tűnni, de ha odaállnék elé, csak úgy ismeretenként, és mondanám, hogy "szia, mizu, amúgy tetszel" az kicsit furán jönne ki :D

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akit reggelente mindig látok a buszon, és mostanában szemezni is szoktunk, viszont ő még semmit sem lépett, hogyan adhatnám tudtára, hogy tetszik nekem? Nyilván arra gondolok, hogy milyen jeleket küldhetnék felé, vagy hogyan kezdeményezhetnék úgy egy beszélgetést, hogy ne égjek be teljesen előtte stb :D

15L



Már nagyon sokat olvasgattam a témában, de nem sok használható dolgot találtam :/



2017. márc. 26. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szemezgetés már egy jel. A többit bízd rá. Ha tényleg akar valamit, akkor lépni fog. Ha még ennyit sem képes megtenni, akkor találsz olyat, akinek ér egy ismerkedés annyit,hogy oda menjen.
2017. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szemeztek, legyen feltűnő. Nem zavaró, és ijesztő. Legyen egyértelmű hogy szeretnél tőle valamit. Akár rá is köszönhetsz, és annyi. Mosolyogj rá. Ennél többet ilyen keretek között nem tudsz tenni. Ha van annyira töketlen, hogy ezek mellett nem kezdeményez, akkor ne is kelljen egy ilyesvalaki. 18/f
2017. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma megint "szemeztünk", én megpróbáltam mosolyogni, erre elkezdett rángani (van ilyen szó? :D ) a szeme.. hát igazából abban a pillanatban nem tudtam eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek :'D ez szerintetek mennyire gáz?
2017. márc. 27. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak kacsintani probált xD én pl nem tok kacsintani ugyhogy pislogok:DDDD L
2017. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!