Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Két fiúval beszéltem eddig, úgy hogy nem ismertem eddig....

Az első számú (14): 1 hétig beszéltünk úgy mindenről, aztán még elkezd szeretlekezni, meg ilyen-olyan romantikus blablát... Megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nem bírtam már...

A másik számú (18): 2 hét útán szeretlekezik... Még beszélünk, csak legyen türelemmem kibírni...


Fiúk, lányok mi van ezzel a 2017-el?? Ennyire akarnak barátnőt, v. mást? De nem beszéltünk találkozásról meg ilyenek, meg semmi 18+, csak azzal mentek az agyamra, hogy alig ismerjük egymást és máris szeretlekeznek...


Mi a véleményetek??


A vaszokat előre is köszi..



#szerelem #unalom #megfejtés.
2017. márc. 26. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit fuznek hozza hogy SZERETLEK (:
2017. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neee!! :)

Én is... :*

De most komolyan, mi van ezzekel??

2017. márc. 26. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is utálom ezt a szeretlek blablaságot. Én fiú vagyok és még annak sem mondom akit esetleg nemhogy random lánynak:D Szerintem szeretet hiányosak és áll a zászló. Gondolják hátha meglágyulsz tőle...
2017. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez lehetséges...

Még jó hogy kőszívű vagyok :)

2017. márc. 26. 23:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!