Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám könnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám könnyebben elfelejteni végleg?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja szakítottunk a barátnőmmel, fél évet jártunk. Azonban a mai napig beszélő viszonyban vagyunk,hiszen egyetemen szaktársam,és nem tudjuk egymást elkerülni. A kapcsolat nem működött,viszont halálosan szerelmes voltam belé,belőle hamar eltűnt. Most sokszor van,hogy benne van az álmomban,és kavar 1 fiúval,és ugyan nem akarok tőle már semmit,de zavar a dolog.


És ezzel ő is így van,mert elkezdtem kavarni egy másik csajjal,akit ő is ismer,és ő azóta nem beszél vele,letörölte mindenhonnan,és a suliba se jön be,ha ő ott van.


Mennyi idő után múlik el ez a dolog?


19F 19L


2017. márc. 27. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Sajnos elcsesztem,mert vidékről jöttem fel BP-re,és még el sem kezdődött a suli,összejöttünk. Így kimaradt az ismerkedés,az egyetemi bulik,gólyatábor is,így gyakorlatilag egész Budapestről ő jut eszembe,és sajnos sokat gondolok rá.


Mit tehetnék?

2017. márc. 27. 15:19
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom, ha neki hamarabb múlt el a szerelem, akkor ő dobott téged, vagyis ő nem akar már semmi többet.. de akkor mégis mi jogon van kiakadva azon, hogy te másik csajjal kavarsz? ha már csak szenvedést okoz neked ez a lány, akkor ismerkedj minél többet, és ne foglalkozz azzal, hogy ő mit mond, keress mást.. úgy tudsz a leggyorsabban felejteni, ha valaki segít ebben ;)
2017. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hosszú történet. Megromlott a kapcsolatunk,elmondta,hogy nem úgy érez. Szenvedtünk így 3 hétig,aztán kidobott. 2 héttel később találkozutnk,hogy visszacseréljük a cuccainkat,és akkor kitört belőle a sírás,hogy ő engem akar,neki nem kell más. Pár hét múlva újrakezdtük,de nem működött. És közös megegyezés alapján vége lett.
2017. márc. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!