Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az elmúlt hónapban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az elmúlt hónapban, nagyon sokat kiabál velem, veszekszik velem. Többször is szakított velem. Ha elhagyna, hogy lehetne minél könnyebben elfelejteni, mert nagyon szeretem? = (És bármit megtennék érte.9 hónapos kapcsolat.

Figyelt kérdés
Én 16 a lány 14 éves.Segítsetek kitalálni valamit?
2008. dec. 10. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

=) ezen a téren rátapintottál a lényegre:D "mi lessz ha ?"

figyelj sose azon rágódj hogy mit csinálsz ha elhagy hanem mit csinálj hogy megtartsd magad mellett, valószínűleg nem ok nélkül kiabál, valami zavarja, kérdezd meg , hogy miért ien ingerült, esetleg tégy olyan dolgokat ami boldoggá teszi.

nagy hiba, ha töbszöri szakítás után visszafogadod, ezt pár lány annak jeleként fogja fel, hogy nem tudsz élni nélküle, és hogy nem vagy eléggé fickós, NE ő láncoljon magához!!!! egy kapcsolatban a felek egyenlő erőviszonyokban vannak ,! mond meg neki nyugodtan hogy te nem vagy senkinek sem a mentsvára, ha télleg szeret, és ragaszkodik hozzád nem fog otthagyni és ezentúl becsülni fog hogy van saját akaratod.! Sosem szabad egy lány után futni!! míg ez téged cikis helyzetbe hoz a barátaid előtt , rá felnéznek a barátnői mert látják hogy futsz utánna mint a kiskutya,.. figyeld meg hogy ezek a lányok sokkal hamarabb találnak maguknak egy belevaló csávót, ha örökké a zsebében kuksolsz!

2008. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy nagyon fiatalok vagytok. Inkább ne lovald bele még jobban magad, bár ezt hiába mondom, nekem is hiába mondták. :)
2008. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak,nagyon soakt segített :)
2008. dec. 10. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

szia. én is nagyon sokat kiabálok a szerelmemmel (lány vagyok), és nem fiatalság kérdése, mert én 21 vagyok, párom 27.

És még anyámék is ezt csinálják.

Nézz körül a családjában, hátha náluk is ilyenek a szülők, mert lehet, hogy sajnos ez a minta otthon, és ezen tényleg nehéz változtatni.

Figyelj oda, mivel bántod meg. Én néha napokig sírdogálok egy-egy kijelentésén, és nem érti, hogy miért akarom befejezni vele. Vannak dolgok, amik lehet, hogy számodra nem bántóak, de neki a lelkébe tiporsz vele.

Ne hagyd figyelmen kívül a kijelentését. Amikor veszekedik és kiabál, éreztetni akarja veled, hogy mennyire fáj, amit esetleg mondtál, vagy tettél, de nem látja, hogy esetleg téged is bántaná a dolog, ezért olyasmivel próbálkozik tudat alatt (nem szándékosan ne vesd a fejére), ami esetleg végre neked is az elevenedbe vágna.

Beszélj vele lágy hangon, hogy nagyon szereted, és karold át, és mondd meg neki, hogy te nem akarod őt bántani, és hogy az életcélod, hogy boldoggá tedd, ha szeret, biztos ellágyul, nekem is erre lenne szükségem. És hogyha véletlenül mégis megbántanád, kérd meg rá, próbálja meg finoman közölni veled, mert lehet, hogy nem mutatod, de neked is fáj, amikor így viselkedik veled.


Sok szerencsét, mi négy éve vagyunk együtt, és tőlem is radikális változtatásokat igényel, de hogy az első válaszolóra mondjak valami "kis" rosszat is, eszem ágában sincs másik férfit keresni, és nem örülök, ha olyan ,mint egy kiskutya.

Csak vannak dolgok amit a férfiak női hisztiként fognak fel, és soha ne felejtsd el, hogy nem tudhatod, mekkora sérelem áll mögötte.

2008. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!