Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg ezt a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg ezt a srácot?

Figyelt kérdés

Ma mentem gitárórára és az út mellett egy parkolóba épp bekanyarodott egy kocsi amiben egy srác ült aki nagyon jól nézett ki. Bámultam, ő is bámult szemeztünk és mosolygott rám. Felírtam a kocsi rendszámát meg azt hogy hogy néz ki.

Van bármi esélyem megtalálni őt?

Egyébként Gödöllőn a Petőfi Sándor Általános Iskola Munkácsy Mihály út felőli parkolójában láttam...hátha valaki tudja :D

16/l


2017. márc. 27. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Khm khm megszállott... De azért a haját és a körmeit nem fogod gyűjteni igaz??

Rendszám alapján a rendőrség megtalálhat neked valamit, de mivel ez most itt nem érvényes, mert nyomozáshoz nem kapcsolódik azt nem használhatod, gondolom hackelni nem tudsz, szóval az egyetlen megoldás felbérelsz egyet, akinek valószínűleg seperc alatt meglesz mégis jól lehúz majd téged :)


Másik megoldás, keresed a híradósokat és odamész a kamerához és bemondod kit keresel, habár a sokadik alkalom után fejbe dobnak majd almával :/ az anyukádnak is köszönj a kamerák előtt.

2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó? :D Egyébként lógj arra sokat, hátha megint meglátod.
2017. márc. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!