Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam kisújszállási strandon...

Láttam kisújszállási strandon egy helyes, pirosgatyás srácot. Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Én is járok ki úszni, és ott 'találkoztunk'. 2x láttam már, és így mosolyogtunk meg stb. nagyon aranyos.:) de a nevét vagy a számát nem mertem elkérni, meg nyomulósnak se akarok tűnni. ha valaki ismeri vagy valami, segítene?:) LÉGYSZI!!! (nem kell oltogatni, proletár emberek véleményére sem vagyok kíváncsi. köszönöm.)

#ismerkedés #strand #Kisújszállás #kisújszállási strand
2012. júl. 8. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
sehogy
2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Facebookon keresd
2012. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy biztos, nem én vagyok az. Nincs piros fürdőgatyám, Kisújszállás messze van, és nem járok strandra. Helyes az mondjuk vagyok. Sajnálom, hogy így alakult.
2012. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de hogyan? csak ennyit tudok róla..:/
2012. júl. 8. 23:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Haha.:DDDD 'helyes mondjuk vagyok.' nagy forma vagy.:DDDDDDD
2012. júl. 8. 23:18
 6/16 AvernusTriad ***** válasza:

A proletariátus (latin proles „utód” szóból) kifejezés az alsóbb társadalmi osztály megjelölésére használják (tagjai a „proletárok”, röviden „prolik”). Eredeti meghatározásban azok az emberek akik nem rendelkeznek vagyonnal a gyermekeiken kivül, kezdetben lekicsinylő felhanggal társult, amíg Karl Marx nem alkalmazta a munkásosztály szociológiai meghatározására.


Ma is tanultál valamit.

2012. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hatodik érzék
2012. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jól van fiam, piros pont.:)
2012. júl. 8. 23:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Remélem levontad a tanulságot, és rájöttél, hogy ha tetszik egy pali, jeleket kell küldeni, nem utólag rágódni, meg keseregni, mikor már semmi értelme. Nem fogod megtalálni, sajnos így alakult. De gondolj arra, legközelebb egy még helyesebbet fogsz látni. Na nem annyira helyeset, mint én.
2012. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de hát flörtöltünk meg minden de ha egy olyan helyes pasihoz mint te csak úgy odamenne egy lány ismerkedni az hogy jönne le?:S
2012. júl. 8. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!