Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az iskolába aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Florácska44 kérdése:

Van egy fiú az iskolába aki nagyontetszik és a barátnőimmel igy szünetekbe őt szoktuk nézni meg keresni hogy épp hol van, de ha éppen ott lesz vagy leül például oda ahol mi is vagyunk vagy simán elsétál előttünk akkor nem merek ránézni, miért van ez?

Figyelt kérdés
meg amikor ránézek akkor mindig (lehet én képzelem be)de akkor olyan mintha ő is rám nézne és olyan gáz helyzetbe vagyok akkor miért lehet ez ? (amugy nem szoktunk beszélgetni)

2017. márc. 30. 19:38
 1/2 anonim válasza:

Szimplán jól néz ki, és felkeltette az érdeklődésed?

De ezt komolyan csak te tudhatod.

Ha szüneteid avval telnek, hogy egy fiút hajkurászol a szemeddel, akkor csak gratulálni tudok. Jó szemgyakorlat. De ne tőlünk kérdezd, hogy miért nem mersz a szeméve/rá nézni, ha ott van a közelben.

Nem akarok bunkó lenni, de elég nagy tahó, ha csak szemeztek és elmegy melletted/előtted anélkül, hogy rád nézne.

2017. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát azért lehet nem kéne ennyire rajongani egy pasiért, hogy egész szünetben keresni, de hát lelked rajta. Amugy meg, gondolom sokat nézel rá és egymásra is, tehát ő is sokszor néz téged. Ez az elsétálós dolog meg lehet hogy az, (legrosszabb eset)hogy nem tetszel neki, vagy a barátnőidet nem bírja, vagy csak nem tudja hogy tetszik e neked és nem akarja beégetni magát előtted és a barátnőid előtt. Mondjuk ha ugyis őt keresgélitek és ha megvan, akkor odamehettek ti is hozzá és elkezdeni beszélgetni valami sablon témáról, aztán meg ugy is jön minden magától. Remélem tudtam segiteni. 16/F
2017. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!