Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 44 kg és 165 cm az nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 kg és 165 cm az nagyon vekony? /L

Figyelt kérdés
Ráadásul szemüveges vagyok

2017. márc. 31. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem, szerintem rendben van.
2017. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
LEgalább nem vagy elhízott, még mindig jóval sőt lényegesen jobb mint a másik véglet, akikről folyik a zsír és a buszon 2-3 normálisabb testalkattal rendelkező ember légetér veszi el, szóval rendben van.
2017. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen...50 kg-val is az lennél.
2017. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Héhéhéhéhééééééé 50 kiló azért öregem az már tud necces lenni, főleg ha a génjei rosszak, maradjon csak az a 44, legalább majd a leendő pasid nem szakad meg alattad, most gondolj bele, a társadalomban a nő úgy van számon tartva mint törékeny becses élőlény, akit megkell védeni, 100 kilósan hol törékeny egy nő?? (csontjain nyiilván valóan, ha kellő erőt fejtünk ki, akkor eltörik, de nem arra gondoltam)

A segg meg mindig előnyben van a mellel, egy férfi ember nagy átlagban a seggért jobban rajong, szóval dolgozzál csak rajta, persze vannak biztos mell őrültek is, dehát kinem szereti a melleket? (Persze mindegyik testhez más a jó) Pld te elég hülyén néznél ki, ha méretes kebleid lennének, mert az kb olyan lenne, mint egy pálcika 2 görögdinnyével, aki meg enyhén teltebb annak meg nyilván nagyobb melle lesz, mert a mell alatt csak zsír van, kivéve ha edzel rá, mert akkor izom is, de nők mellre nem annyira edzenek mint a férfiak amit nem vezetnék le, hogy miért, de ne hízzál el!!!

2017. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Látom, megjöttek a lepontozó trollok. :)
2017. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Hagy 72%os, biztos ők dagadtak, aztán nem bírják elviselni, hogy valakinek az ember tetszik és nem az ember +40 kiló zsír extra... (habár lehet ők áfával számolnak, aztán ezért híznak rá szándékosan kitudja..)
2017. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te hogy érzed, kevés, pont megfelelő vagy sok?

A te tested, a lényeg, hogy te jól érezd magad benne.

2017. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Attol függ, hogy mutat rajtad az a 44kg, lehet pont csinos vagy (a szemüveg meg pl. én szerintem irtó szexi :D )
2017. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Én az a válaszoló vagyok, aki azt mondta 50 kg-val is vékony lenne. Ami így is van, és mielőtt a sok kövér-ellenes fiú jönne, hogy "védjük meg a 44-kgos lányt" azért legyünk tisztába már kicsit jobban azzal, hogy egy női testen, hogy oszlik el a súly...

Először is nem mindegy, hogy hány éves vagy, kedves kérdező. Ha 13-4 akkor még sokat fogsz nőiesedni, ne aggódj, de ha mondjuk 16-7, már azért más a helyzet. Megvan a menstruációd? Hogy érzed magad a bőrödben? Gondolom ha meglennél elégedve, nem tetted volna fel a kérdést. Így azt tanácsolom sportolj valamit, és egyél kicsit többet. Nem kell konkrét célnak lennie, hogy "x. kiló" legyen az a cél amikor ha a tükör elé állsz azt tudod mondani, "egészséges vagyok, jól érzem magam mert jól nézek ki".

A szemüvegesség pedig nem gáz egyáltalán, ha zavar hordj kontaktlencsét, de szerintem egy jó szemüveggel még stílusos is lehet :)

Amúgy 6-os, szerintem nem vagyok kövér az 52 kilómmal, de mindegy..:D

2017. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem lehet, hogy tetszene :)
2017. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!