Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szoktatok meg bokolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szoktatok meg bokolni?

Figyelt kérdés
Néha jó lenne ha egy egy bókot hallani de szinte már nem igazán hallok a fiuktol 17/l
2017. ápr. 1. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


99%-ban ha bókolok valakinek, azt hiszi meg akarom dugni, meg pincsikutyának gondolnak, és nem egy igazi tökös srácnak.:D Mert a tökös srácok azok inkább csapkodják a seggüket:D Ne haragudj, de nincs erre igényük a lányoknak, vagy legalábbis nagyon nem azt mutatják, hogy lenne rá igényük, mert azt aki bókol tőből lerázzák

2017. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1.Ennyire ne általánisíts.

L

2017. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem arra gondoltam, ha baráti kapcsolatban, vagy ismerős társaságban bókol valaki, mert ott valóban jól esik a lányoknak általában, de ott is azért néha már azt látom, hogy azt várják, mikor vallok szerelmet utána..(sőt nagyrészt ez van:D)


Én sokkal inkább arra értettem, ha odamegyek egy lányhoz az utcán, és bókolok neki valamit, akkor nevet egyet, lehet örül neki meg ilyenek, de nagyrészt nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, a hátsó szándékot látják benne meg ilyenek, meg hogy milyen fura egy srác.:D


Másrészről lányok miért nem szoktak bókolni? Mármint ha egyenlőséget akar a két nem, akkor nem így lenne fer? Miért a srácok csináljanak mindent, ha egyenlőségre törekszenek a nők?:D Mondjuk ismertem egy olyan lányt, aki bókolt nekem állandóan, de ez csak egy :D


Amúgy nem "divat" már lovagiasnak lenni, nagyon régen nem az, és ez nem a te korszakodban érte el a végét 21 vagyok, de nálunk se voltak túlzottan népszerűek a lovagias csávók, sokkal inkább azok akik mindig problémásak voltak, meg akik minél többet mertek megcsinálni egy lánnyal akár, vagy alapjáraton akármivel szemben, pl tanárral szemben. Szomorú, nem szomorú ez az igazság. És a lányok többsége erre vágyik, hogy egy erős domináns srác, olyan aki mellett biztonságban lehetnek legyen mellettük, és ehhez vonzódnak, a lovagias, mindenkivel elnéző, megértő srácot nem épp lehet ilyennek látni, tekintve, ha jön egy ellenfél akkor nem védekeznek, hanem elnézőek stb..

2017. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Minek? Minden csajnak a melegek és a hagymafejűek cicagatyával kellenek :D
2017. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 lol,

Kérdésre válaszolva:Nem Általánosítok!!! Szoktam, elég gyakran, de kb. semminek nézik, mégcsak azt se mondják hogy köszi. Múltkor megdícsértem egy csajt (kb. 10 éve ismerem), hogy milyen jól néz ki ebben a ruhában és mit kaptam érte? Egész nap hozzám se szólt, kössz pasztmek. Szóval nem tudom mit kéne tennem. Nyilván vannak olyanok akiknek jól esik egy "fúú de jól nézel ki ma" bók is, dehát nem egyszerű olyan lányt találni aki igazán vevő lenne erre. 18F

2017. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.. magad is leírtad :p


Akkor miről beszélünk? Legtöbb esetben ez van, csak hülyék vagyunk mind a "szerelemtől", ezért nem vesszük észre, pedig külsős szemmel egyértelmű, hogy napjainkban sok lánynak az ecsetfejű hü....zik kellenek :D


Nem, nem vagyok szemüveges 20 kilós kocka, viszonylag átlagosnak / jóképűnek tartom magam..

2017. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!