Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szoktatok egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktatok egy lánynak "csak úgy" bókolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, minden ok nélkül, szimpla kedvességből mondanátok egy lánynak, hogy Szép vagy/Csinos vagy. Még akkor is, ha nem így gondoljátok?

2016. szept. 28. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem
2016. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Minek?


Tok folosleges idot pazarolni erre mert ugy sem vezet sehova...

2016. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen. Néha.
2016. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Őszinte vagyok. Akkor mondok ilyet, ha tényleg úgy gondolom. S szoktem "csak úgy "is. Felesleges kamuból ilyet mondani. A lányok általában tudják, hogy hogyan néznek ki, s ha nagyon mást mond az ember, akkor tudják, hogy csak szexet akar 😃
2016. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha igen, akkor milyen körülmények között? Csak kedvfüggő vagy mitől függ?
2016. szept. 28. 20:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb, ha a barátnőm. Nem állok be a sorba, hogy a napi 10. ÁtlagJóska után a 11. bókoló én legyek. :)
2016. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan volt, hogy csak udvarias voltam vele, és a lány bóknak vette. Például előreengedtem az ajtónál, megkérdeztem tőle, hogy iszik-e egy kávét (büfébe mentem magamnak kólát venni, és ha már arra járok...), stb. Ez engem nem kicsit meglepett...


22/F

2016. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vagyis na... nem bóknak, hanem udvarlásnak. Úgy tűnik, estére zombi lettem.
2016. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Miért ne tenném:-) persze nem vadidegennek,és csak őszintén:-)--úgy tudom, hogy a Lányok:-) mindig is örülnek, egy apró, őszinte bóknak.....?:-)

F27

2016. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 RRR ***** válasza:

igen

de ,csak ha valóban így gondolom

2016. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!