Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb írni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket érdemesebb írni egy csajnak?

Figyelt kérdés

Általában ha Facebookon ráírok egy idegen/távoli ismerős lányra, akkor egy flegma "Mizu"-t írok neki. Nem azért mert ennyire vagyok képes, hanem mert egyrészt sok minden leszűrhető abból, hogy erre mit válaszol, másrészt mert ha ezzel nyitok akkor nem érzem, hogy hajtanom kellene és nem feszülnék rá a dolgokra. Régebben aranyosan megkérdeztem, hogy nem-e lenne kedve ismerkedni, de az iszonyat kínos volt, és utána általában el is ment a kedvem tőle, mert befeszültem.


Most is tetszik egy lány, de 2 éve ma láttam először, és valószínűleg nem is fogom egy jó darabig látni, tehát muszáj Fb-on kezdeményeznem.

17/F vagyok, a mostani csaj 15 éves.


2017. ápr. 1. 20:49
 1/2 Nikole0723 válasza:
Szerintem most ne a "Mizu"-val kezdj, hanem kedvesen írj rá, hogy 'Szia, rég láttuk egymást, mi a helyzet veled' vagy 'Szia, nagyon rég beszéltünk, mesélj egy kicsit, hogy vagy..' legalábbis én valahogy így kezdenék ha fiú lennék :) ha most egy srác így rám írna, biztos, hogy szívesebben beszélgetnék vele :)
2017. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem egy mizuval ki lehet kergetni a világból. Ha valaki sokat írja ezt nekem, akkor vagy megkérem, hogy fejezze be, vagy mehet a jó büdösbe. Bár én nem vagyok tini. Lehet nekik meg pont ez jön be...
2017. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!