Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a legtöbb korombeli...

Miért van a legtöbb korombeli csajnak 10 évvel idősebb fiúja?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.

Azt vettem észre, hogy a legtöbb korombeli, minőségi (tehát viszonylag értelmes és nagyon szép) csajnak minimum 5, de nem ritka, hogy 10 évvel idősebb pasija van.


Sokszor van, hogy megtetszik valaki, aztán utánakeresgélés után megtudom, hogy egy 25 éves sráccal volt eddig együtt és erőteljesen elmegy a csajtól a kedvem.. Miért jönne össze velem, ha 25 éves csávók tologatták már 1-2 éve?


Nincs ezzel bajom, csak kicsit furcsának találom, hogy ez igazából már a nálam 2-3 évvel fiatalabb csajoknál is jelen van.. Tehát már ők is legalább nálam 2-3 évvel idősebb fiúkkal kavarnak (pl 14 éves csaj egy 19 éves fiúval).


Ezek szerint nekem a mostani hatodikosok/hetedikesek között lenne célszerű nézelődnöm vagy mi a rák?


2016. szept. 30. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Amikor én voltam 16 éves, akkor is így volt (kb. 5 éve) Amit írtál, hogy 6. 7. osztályos lányok közül kéne nézelődnöd, ne tedd! Én úgy voltam vele, hogy nem baj, majd ha idősebb leszek nekem is lesz egy 16 éves barátnőm aztán viszont látásra, hát nem, ennyi idő alatt is sokat tud változni a trend. A nagy büdös igazság az, hogy még bár nem vagyok 25, de már most nem tudok ránézni a mai 15-18 éves lányok nagy részére, egész egyszerűen ki van belőlük kopva valami megfogalmazhatatlan, talán normális élet vágya... Nagyon jól megvannak a facebook, twitter, intagram hármas világában, kiélik magukat a bulikban és van valami "barátjuk" akiket éretlenül összeszedtek. Valahogy nagyon szélsőségesek. Nyilván nem mindenki, de a normális lányok szintén az ilyen kis ribik miatt nem akarnak érvényesülni, szóval találkozik a kör... Próbálkozz normális, veled egykorú lányt találni, akinek nem kell idősebb. Tudom, hogy szinte lehetetlen, de hidd el az a normálisabb akinek nincs senkije. És fontos, hogy ne azon görcsölj, hogy csak legyen már valakid, mert annak nem lesz jó vége.
2016. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha idetéved egy ilyen lány, majd elmondja, hogy ez azért van, mert ő hűűűű de érettebb a vele egyidős fiúknál :) Pedig általában arról van szó, hogy ennyi idősen szereti felnőttnek hinni magát az ember, és az idősebb partner mellett megkapja ezt az illúziót. (Nyilván van, akinek az is imponál, hogy a 25 évesnek több a pénze, de nem feltétlenül ez a legfontosabb a szemükben.)


Ne aggódj, a 21-25 éves fiúk körében általában a lúzerek azok, akik a 16 éves csajokat szédítik, mert egy 20-30 év közti nő már elvárná azt is, hogy egy 25 éves fiú agyilag legyen már 25 éves szinten, csak nekik ez nem megy.

Biztosan találni fogsz hozzád illő lányt, akit nem tologattak 25 évesek előtted, mert azért még mindig nem az ilyenekből van a legtöbb.

2016. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Mert ők érettebbnek érzik/gondolják/látják magukat. A saját korosztályukra azt mondják, "kisfiúk".
2016. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan ez a helyzet 18-19 éves szférában.

Esélytelen hogy velem egykorú lányt találjak.

Viszont nincs kedvem óvóbácsit játszani egy 13 éves kislány mellett.

Röhejes ez a mai világ.Egy rossz vicc.

Az a gáz ebben az egészben hogy nyilvánvaló az hogy idősebb srácok csak kihasználják a fiatalabb lányokat.

Ezzel jól tönkreteszik őket lelkileg,aztán az értelmesebb koruk béli srácokkal se akarnának összejönni,akik esetleg még emberszámba is vennék őket.

2016. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Az idősebb pasik általában tapasztaltabbak, jobban tudják, hogy kell udvarolni egy lánynak, hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban, stb. A 16 éves srácok nagy része borzasztóan gyerekes, nem vesznek semmit sem komolyan, főleg nem a lányokat.


30/N

2016. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
#5 Éljenek az általánosítások...
2016. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert, akkor érett felnőtt nőnek hiszi magukat. + pénz miatt.
2016. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Én is a 10-12 évvel idősebbeket szerettem ennyi idősen. Nagyon hamar értem,nőies voltam már akkor is. A velem egyidősek nagy része még hajhúzogatós kisfiú volt a szememben. De tulajdonképpen a velem egyidősek többsége még csak rám sem nézett akkoriban. 30/N
2016. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Az 5-ös válaszolónak is igaza van.Az idősebb fiúk valóban jobban tudnak udvarolni,normális esetben tudják hogy kell bánni eegy fiatal lánnyal.A másik dolog az ilyen kapcsolatok,melyekben 25a pasi a csaj meg 15-16 inkább érdekből való kapcsolat.Egy 25 èves férfi nem kezd ki egy 15-16 évessel,aki még csak gyerek.Jól kell választani egyszerűen párt,legyen az 5-10 évvel idősebb.
2016. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

"Az idősebb pasik általában tapasztaltabbak, jobban tudják, hogy kell udvarolni egy lánynak, hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban, stb."


Ja, mert aki tapasztalt és tudja, hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban, az pont egy 16 évest fog várni a gimi előtt minden délután :D Figyelj, 16 évesen én is azt hittem, hogy hú, de érettebb vagyok az összes többi tininél (az összes többi tini is annak tartotta magát), de azért 30 fölött is ehhez ragaszkodni, hogy te mennyivel érettebb voltál, kicsit vicces :)

2016. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!