Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit is akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit is akar pontosan? Számomra egyértelmű, de lehet tévedek, így kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdődött volt barátnőm osztálytársával(neki van barátja), csak elkezdtünk beszélgetni, mindenről(szexről is poénkodtunk egymásnak stb), persze le lett szögezve, hogy "barátzóna" de mert még nem ismer eléggé, de ez változhat, képeket küld magáról, melléről,fenekéről, vagy csak sima képet.. kihívott találkozni de nem mentem mert nem értem rá(Kérdeztem tőle időközben, hogy mit szól ehez a barátod? Mondta semmi köze hozzá kivel lóg..) mondta kísérjem haza stb..(persze lemondtam ezeket) utána át is hívott, de nem értem rá ismét így berágott.. :D Két hétig nem is beszéltünk viszont ma rámírt, hogy most utálom vagy mivan? És ugyanúgy megy a perverz beszélgetés a szexről, beszélgetünk ki mit szeret szex közben.. utalgat is erre arra, hogy Ő vevő lenne rá stb.. viszont nem tudom, mesélt a barátjáról is, hogy mennyire szereti meg vele mit szoktak meg ilyenek.. így vagy játszik, vagy tényleg akar valamit?

2017. ápr. 3. 19:15
 1/8 Sztepi ***** válasza:
Fájdalom.
2017. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az. :F hülye kérdésre hülye válasz ^
2017. ápr. 3. 19:31
 3/8 anonim válasza:

Lehet hogy a barátjába szerelmes. Viszont lehet hogy hozzád meg vonzódik. Sad Story fiam

15/L

2017. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 2-3x látott élőben, akkor se sokat.. :D
2017. ápr. 3. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ri.banc. Mit akarsz tőle?
2017. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem tudod ;) :D
2017. ápr. 3. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszus dedó.... Az ilyeneket kerüld. Ez a viselkedés.. Teljesen hülye csitri
2017. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onbizalom hianyos. Vagyik a figyelemre. Ha meg bejon es csak egy dolgot akarsz tole akkor miert is ne? Persze csak akkor hogy ha ugy is megy hogy kozben tudod, hogy baratja van es az a fiu meg lesz bantva. Nem bantas meg semmi csak a velemenyem. :)
2017. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!