Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek rámozduljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámozduljak? Egyértelmű, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés

Nyár elején kezdtünk el facebookon beszélni,nagyon jól összemelegedtünk,mindenről beszéltünk már: lelkizés,poénkodás,piszkálódás stb. Mindig tudunk miről beszélni,folyamatosan. Szinte egymás miatt kelünk fel reggel,minden nap hajnalig chatelünk,eddig 2x találkoztunk. És áthívott magához,olyan címszóval,hogy nem lesz otthon senki,és iszogathatunk meg bármi,ott alhatok. Gyakran utal arra,hogy a jövőben nagyon sok időt szeretne velem eltölteni,hiszen nemsokára abba a városba költözöm,ahol ő lakik. Egyszerűen imádom a csajt,teljesen megbolondított. Én úgy gondolom,hogy egyértelmű ezek alapján,hogy mit szeretne,azonban én még szűz vagyok,és a péniszem sem túl nagy (13,5-14) ezért kicsit izgulok. Ráadásul mégcsak nem is csókolóztam. Így egy kicsit félve várom a dolgokat,de mindemellett megőrülök érte! Vélemény?

19F

18L


2016. aug. 19. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Figyeljem a jeleket és mozduljak rá?

Normális válaszokat kérek!

2016. aug. 19. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebből nagyon úgy tűnik, hogy szeretne valamit.

És ha egyébként jól kijöttök és megvan az a bizonyos kémia, akkor nem igazán fogja érdekelni, hogy mekkora az intim méreted.

De azért nem árt tisztázni előre, hogy te még mennyire tapasztalatlan vagy, ne érje meglepetésként. Mert akkor ő is úgy áll hozzá a dolgokhoz.

2016. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már tisztáztuk! Talán nem leszek olyan béna :) Romantikus alkat vagyok,szóval meglátjuk.
2016. aug. 19. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván fogok bénázni,de talán nem rontja el az egészet! Holnap este minden kiderül :)
2016. aug. 19. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
ne aggódj... ha kicsi a tököd gyorsan betesz barátzónába és továbbra is lelkizhetsz vele :D
2016. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Simán mozdulj rá. Mikor még nem csókoltam senkit én is írtóra féltem, hogy béna leszek-e meg ilyenek, aztán meg csak megtörtént, átestem rajta, belejöttem stb. Az ágyban meg ne aggódj, nem a farkad mérete fogja érdekelni, a tiéd az pont a jó méret, a nagyon nagy a csajoknál inkább kellemetlen mint jó. Amúgy hagyd, hogy az ágyban is majd az ösztöneid vigyenek, ennek jönnie kell magától. :) 14/F
2016. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!