Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 160cm csajnak van esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 160cm csajnak van esélye egy 185-190cm fiúnál?

Figyelt kérdés
Én 160 cm lennék,17 éves. És mindig a magas srácok voltak az ideáljaim.Csak mindig féltem ,hogy az eltérés miatt nem vesznek majd komolyan.Egy ekkora csajhoz túl magas egy 185+ cm fiú? Vagy még belefér?És magas srácok,ti mit gondoltok az ekkora csajokról?

2017. ápr. 3. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze :)
2017. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb hülyeség, ha bárki: te, a média, a barátnőid be akarják magyarázni neked, hogy egy fiú túl magas hozzád.

Hidd el: egy neked tetsző intelligens, érző fiút nem fog érdekelni, hogy milyen magas vagy, hiszen nem ez az egyetlen tulajdonságod.

Ettől még lehetsz szép, szexi és alkothattok szép párt.

2017. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok és a szerelmem 180 cm legalább. Ismerek olyanokat is akik szerelmesek a fiú egy fejjel magasabb a lánynál. Szóval simán belefér.

L

2017. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.:)
2017. ápr. 3. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

De még mennyire. ;)

16F/185cm

2017. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia én 150 cm vagyok a barátom 190 cm válogatott kosaras...asszem ezzel mindent elmondtam :D

És amúgy nagyon jól elvagyunk együtt, szeretjük egymást. Persze van pár ciki helyzet, és eleinte a haverok is folyton beszólogattak mindkettőnknek de később ezen csak nevetünk. 2 éve vagyunk együtt. Simán van esélyed ;)

18/L 19/F

2017. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Párom 181 cm, 24/F, én 152 cm, 17/L.

Simán. :)

2017. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze, hogy van esélyed! 190 cm vagyok, és egyáltalán nem zavar, ha egy lány alacsony.
2017. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 163 vagyok és a barátom 192.Én imadom hogy ilyen magas sőt az összes lány rá van állva hogy mennyire jo hogy ilyen magas.Amugy nem

hátrány igaz csókolózásnál hamar megfájdul a nyakunk de pl mikor hátulról átölel nagyon jó érzés a mellkasára rakni a fejed😍Én nekem ez magyon bejön igaz ez izlés kérdése🤷🏻‍♀️

2020. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!