Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ez ellen tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ez ellen tenni? /többi lent/

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk 2 éve vagyok együtt barátnőmmel de van egy csaj aki zaklat minket kb 2 hónapja.Én nem ismerem a lányt csak látásra.Olyanokat hazudozik csajomnak is meg haverjaimnak is ,hogy én jártam vele és megvertem őt.Holott életembe nem ütöttem meg lányt és nem is jártam vele xd nem tudom mi oka van ilyeneket mondogatni de ez már nekem kínos ,hogy folyton magyarázkodnom kell.Facebookon írogat ismerőseimnek ,hogy én egy vadállat vagyok lányokat verek, megcsalom stb..Hiába tiltsuk le csinál másik facebookot.. Mit lehet vele csinálni ?

2017. ápr. 4. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyu.A barátnődnek mondd el,hogy ne higgyen neki,kerülje el őt.

Te meg ne foglalkozz vele!

Ha előtted hazudozik,égesd le egy jó beszólással,és 100%,hogy elkotródik a kis liba

2017. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barátnőm tudja ,hogy hazudik de elég ciki hogy minden haverom meg egy csomó ismerősöm már rámírt ,hogy igaz e és nekem meg magyarázkodnom kell.Beégetni nem igazán tudom mert nem szoktam vele találkozni
2017. ápr. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!