Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek tovább rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább rajta? Mert neki lett egy másik pasija, de én még mindig szeretem őt. Vagy hogy szerezzem vissza? 17/f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sehogy. A lánynak VAN pasija, nem valószínű,hogy meggondolja magát és visszajön.

Különben is: büszkeség is van a világon! Ha nem kellettél neki, hagyd békén, akármennyire fáj is!

2017. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ezt a visszaszerzés dolgot, mert azzal mind a ketten sérülhettek. Ismerkedj másokkal, legyél sokszor társaságban, tereld el a figyelmed. Vagy fogj egy sírós filmet és bőgd ki magad. Nekem eddig egy barátom volt (nem voltunk szerelmesek egymásba, csak belezúgtunk a másikba) és valahogy mindkettőnkben egyszerre lett vége ennek az egésznek, de még így is fájt amikor szakítottunk. Miután kisírtam magam sokkal jobban voltam, szóval neked is tudom ajánlani. Persze ez nem megoldás, de könnyíthet az érzéseiden.
2017. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Domokos J válasza:
Gyorsan szerezz te is egy barátnőt és jelenj meg "véletlen" az ex előtt. Ha érez még valamit irántad, féltékeny lesz, amit később megbeszélhetsz vele. Ha úgy látod, nem érdekli, akkor könnyebb túl lépni rajta. Persze ha a másik lány csak erre kell mindenképp, akkor beszéld ezt meg vele, mert kihasználásnak fogja érezni.
2017. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Bármelyik nőnek, akit életedben meg fogsz ismerni, előbb-utóbb "lesz egy másik pasija". Mi akkor a megoldás? Tudatosítsd ezt magadban és ha esetleg balszerencsédre mégis "lehorgonyzol" egy időre egy nőnél, akkor valahol mindig maradj meg a "másik pasinak" is! Tudnod kell, hogy ha valamit valóban érzel egy nő iránt, akkor azt nem a valódi jelleme váltotta ki belőled, hanem egy visszataszító színjáték, amiben a nő egy külső-belső "maszkban" a saját nyomorult egója karbantartása, vagy építése miatt szerepel. A nő élete gyerekkorától a hazugság, a félrevezetés és a megtévesztés köré fonódik és ezek sikerei jelentik számára azt a visszaigazolást, aminek elérése után ismét bizonyítani akarja önmagának, hogy az álarca mennyire "igazi". Egy új ruha, egy új frizura, egy új szánalmas póz, egy új munkahely, egy újabb barátnő "bölcs" életmódtanácsai stb. -, vagy bármi, ami nem ő -, az szinte az azonnali visszaigazolás kényszerét váltja ki belőle. És ehhez a visszaigazoláshoz, te, mint őszinte szerető társ, semmilyen nőnek, soha, semmikor nem lehetsz megfelelő partner -, csak mint "egy másik pasi"! A nőnek a hazugság kell és ebbe a szerelmed, a szereteted sem fér bele, ha valódi és igaz!!

Tanuld meg használni a nők a jellembeli fogyatékosságait és soha nem engedd, hogy ezek érzelmi prédája légy!

2017. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

4-esre ne hallgass, ő egy megkeseredett, sikertelen pasi. A nő semmivel sem rosszabb nálunk, csak MÁS. Másképp gondolkodik, másképp érez. Ezt kell megtanulni ahhoz, hogy sikeres legyél náluk.

Ami a mostani helyzetedet illeti, csak egyet tehetsz. Megvárod, amíg az idő begyógyítja a sebet, és közben tanulsz a hibádból. Ha valaki elhagy, azt azért teszi, mert valamilyen szinten nem voltál megfelelő partner. Ezt kell megkeresni, és tanulni belőle, hogy majd a sokadik kudarc után (mert jó esetben lesz még) olyan pasivá válj, aki mellett valóban le akar, s le tud horgonyozni egy nő.

2017. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ejnye "Miquel! Esetlen próbálkozás olyan módon menteni a női "mundér becsületét", hogy az általam felvázolt kétségtelen igazságokat azzal a trendi kifejezéssel magyarázza, hogy a nő "MÁS" mint a férfi. A nemek közötti különbség sikeres felismerése önnek valószínűleg hatalmas teljesítmény, de ezt a sikert az emberek jó része már apró gyerekkorában megéli. Ha arra akarja biztatni a kérdezőt, hogy a férfi élete arra való, hogy a nőktől végtelen türelemmel és megértéssel fogadja el az aljasságot, (ami egyenes út ahhoz, hogy kiábrándult, megkeseredett emberré váljon), akkor 100%-ban jó tanácsokat osztogat. Én ezzel szemben azt ajánlottam, hogy fogadja el azt a tényt, hogy a nők gerinctelen, jellem nélküli lények, akikre egyszerűen nem lehet számítani, ezért rendezkedjen be úgy, hogy bármit is hozzon az élet, soha ne álljon egy lábon! Használja a maga javára azt, ami a nők fogyatékossága és legyen ő a "másik"!

Mellesleg nem én vagyok a "megkeseredett sikertelen pasi", hanem azok váltak azzá, akik mellett életem során én voltam és vagyok a "másik pasi". Nem a férfi társaim ellen tetem, amit tettem, de ha nem én, akkor valaki más...

Ezért írtam kedves kérdező:

Mindig lény valahol, valakinek, vagy jó esetben valakiknek a "másik pasija" is!

2017. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Meglehetősen fura hozzáállás feltenni az életedet arra, hogy más férfi nőjét elcsábítsd, aztán amikor sikerül, a nőket hibáztatni, és gerinctelennek nevezni.
2017. ápr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Soha senki barátnőjét, feleségét, szeretőjét, társát nem csábítottam el, mindössze nem mondtam mindenkinek nemet, akik bármilyen formában lehetőséget adtak, kimutatták a vonzalmukat, vagy felkínálkoztak. Ezért tehát nem engem minősít az, hogy ezeknek a nőknek kilencven százalékban közben valamilyen aktív kapcsolata volt! Az életmódom azért alakult olyanná, amilyen, mert ezt a kamasz korom óta felgyűlő tapasztalatot nem személyes sikerként, hanem elgondolkodtató, szomorú tényként dolgoztam fel. Mikor sorozatban kiderül egy-egy nőről, aki a barátnőm, társam, szeretőm, (sőt feleségem!) akart lenni, hogy közben volt férje, barátja, társa, szeretője -, az nem az én sikerem, hanem annak a nőnek (az arányokat tekintve teljes a női nemnek) az emberi/erkölcsi kudarca! Minden egyes ilyen eset tovább mélyítette bennem azt a keserű élettapasztalatot, aminek csak a következménye lett, amit már korában leírtam. Az egészséges hormonháztartásom miatt tartok nőkkel kapcsolatot, de soha nem hazudozok és nem ígérek olyat, amit ne tartanék be, csupán az erősödő véleményemet hallgatom el. Ezzel együtt még mindig nyitott vagyok a változásra, a meglepetésre -, hogy én tévedtem, bennem van a hiba és csak általánosítok.

Hiba bennem is van, de ha minden út ugyanoda vezet, akkor nem én tévedtem el.

2017. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól látod a dolgot. Minden ember boldog akar lenni. A boldogságot keresi, akár férfi, akár nő, és ezért nem lehet hibáztatni senkit. Viszont nem egyformán vagyunk összerakva. Vannak, akikért bolondulnak a nők, és vannak kevésbé szerencsés génekkel megáldott férfitársaink. Az ugye megvan, hogy a nők, szemben a mi racionális, észérveken alapuló gondolkodásunkkal, az az érzéseik, megérzéseik mentén gondolkodnak. Aki megdobogtatja a szívüket, az számukra az ideális férfi. Aki mellett boldogok tudnak lenni. Tehát nyugodtan könyveld csak el személyes sikerként. Mert az. Szomorú tény majd akkor lesz, ha téged csalnak meg valaki mással. De ez sem az ő hibájuk lesz.

Többször elmondtam, hogy a hűség - noha fiatalkorban azt hiszi az ember - nem tulajdonság. A hűség egy állapot, ami addig tart, amíg valami életben tartja. A társadban neked kell fenntartani, neki pedig benned. Te is látod, megszerezni nagyon könnyű valakit. Megtartani sokkal nehezebb. Amíg lobog a szerelem (ez jellemzően max 2 év), addig könnyű fenntartani a hűséget, és könnyű elhinni, hogy evidens, magától értetődő dolog. Amikor lecsendesedett a lobogás, akkor már észrevesszük, hogy párunkon kívül van még nő/férfi a világon. Nem is akármilyenek! És ha a párunk csak él bele a világba, nem ápolja a kapcsolatot, megalkuszunk az ördöggel. Férfiként sokkal gyakrabban, mint nőként. A hűség szobrát nem férfiról fogják megmintázni. Főleg nem 40 fölötti férfiról. A nők ha csalnak, szinte mindig egy új kapcsolat reményében teszik ezt. Nekünk nincs ilyen problémánk. Nagyon jó a régi kapcsolat, de ha megér kétheti ajtócsapkodást a bérszámfejtő Gizike formás segge, nem hagyjuk ki. Szóval hidd el, a férfiak ebből a szempontból sokkal elítélhetőbbek. Ráadásul pont ők azok, akik hajlamosak belekényelmesedni egy kapcsolatba, és elfelejtik ápolni azt. Hátradőlnek, belekortyolnak a sörbe, és azt hiszik, minden rendben van. Ja! Csak éppen a párjuk nem tudja magát nőnek érezni, mert hanyagolva van a lelkivilága. Ezért mondom, meg kell ismerni a nők lelkivilágát ahhoz, hogy meg tudjuk tartani a hűségüket. Az okos nő formában tartja a testét többéves kapcsolat után is, mert tudja, hogy az a legerősebb lánc, ami a férfi hűtlen természetét féken tartja. Mert a férfinak elég ennyi. A nőnek ugyanez lelki téren kell. Pocakosodhat a párja, nőhet a segge, lanyhulhat a férfiassága, de ha ért a nő lelkéhez, ha meg tudja ölelni azt is, akkor a nőt nem fogja érdekelni egy Adonisz, aki csak a testét tudja ölelni.

Na ennyit mára a nők védelmében. Ha írsz, és én nem válaszolok, az nem azért történik, mert meggyőztél, hanem mert a következő két hétben hazalátogatok Mo-ra, és nem leszek netközelben.

2017. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
Biztos nem fog tetszeni a válaszom, de próbáld elhinni egy sokat tapasztalt öreg embernek, hogy esetedben SEHOGY. Ha nehéz is, vond meg a vállad és lépj túl a dolgon. Ez nem az az élethelyzet, amikor valaki 20 éve együtt él egy nővel, van két kamasz gyerekük és akkor bejön a harmadik a képbe. Na AZ probléma. Előtted az élet és még számtalan partnerkapcsolat. Nehogy már az elsőnél legörcsölj!! Légy férfi! Persze még nem vagy az, de akkor is próbálj már valamiféle méltósággal viselkedni! Elment, Isten vele, egy gonddal kevesebb. Hidd el olyan a szerelmi csalódás, hogy van aki öngyilkos lesz miatta, pedig nem létezik olyan nagy szerelmi bánat amit egy háromnapos intenzív hasmenés ( amire senki nem gondol úgy mint komoly, pláne halálos betegségre) nem tud tökéletesen feledtetni.
2017. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!