Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a csajt ha már tetszik neki valaki? (bővebb leírás lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit nem ismerek és már épp próbálkoztam volna nála, de mint kiderült már tetszik neki valaki és annak a valakinek is ő de még nem járnak.

Hogyan tudnám még idő előtt vagy esetleg ha összejönnek akkor elcsábítani/meghódítani a lányt?



2014. febr. 12. 17:41
 1/3 csingilingg84 ***** válasza:
Szerintem ne piszkálj ebbe bele...
2014. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öld meg azt a másik valakit. Nincs más esélyed.
2014. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj szerintem több eshetőség van ha odamégy hozzá :

-Lehet, hogy abbahaggya a másik palival mert te is bejössz neki.

-Lehet ,hogy ha beleszólsz a dolgukba örökre elvágod magad nála .

-Lehet hogy közönbös maradsz neki és semmi sem lessz belőle.

-Lehet ,hogy ezzel a lépéssel tönkreteszed a kapcsolatukat és ezèrt nem fogod őt èrdekelni.

De szerintem menj oda hozzá mit veszíthetsz .Próba szerencse 50-50% az esélyed.Remélem kielégítő a válaszom.

2014. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!