Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leakar rázni vagy csak elfoglalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakar rázni vagy csak elfoglalt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 2éve beszéltem picit(elvileg bejöttem akkor neki) nem rég ráírtam, mert megszeretném ismerni, viszont van, hogy egy napig el sem olvassa az üzenetem, pedig fent van, ha visszaír Ő is érdeklődik, kérdezget, stb.. Általában reggel válaszol, de utána semmi, csak estefele, akkor is köszönés nélkül eltűnik(persze nem ismer annyira így ezt még elnézem), gondolom suliban van / dolga van, így nem nagyon válaszol és el sem olvassa(viszont feljön közbe kis időkre :/), viszont este 9 körül már rendesen ír, szerintetek leakar rázni így vagy csak elfoglalt? Esetleg rákérdezzek vagy hagyjam még?

2017. ápr. 6. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő benne lehet a dologban, de akinek fontos vagy az ír neked, én csak a saját példámat tudom, hogy aki nekem így írkált annak én nem nagyon voltam fontos, és az ilyennel nagyon találkozni sem tudsz, engem ha érdekelne valaki akkor visszaírnék szinte egyből, ha meg egy napig is van, hogy nem ír, hát akkor nagyon nem érdekelheted...
2017. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Viszont akkor miért kérdezget Ő is? :/

Nem ismer mivel 2-3 napja beszélünk csak, viszont nem tudom, találkozásra azt mondta, hogy nem nagyon találkozgat így senkivel mert kínos lenne, előbb ismerjük meg egymást jobban..

2017. ápr. 6. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Mennyi idősek vagytok?

2. Nem gondoltál arra, h. lehet, h. csak azért ír reggel és este, mert nincs a telefonján net, és otthonról ír?

2017. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 20 ő 18, nem mivel közbe feljön , utána meg lemegy :D
2017. ápr. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!