Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért csináljátok ezt!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csináljátok ezt!?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy lány, akinek tetszik egy fiú és ezt kimutatja felé. Nem nyomulással, csak finoman a tudtára adja, hogy érdeklődik iránta. Esetleg a srácnak is tetszik a lány, mégis lesz*rja. A lánynak ez rosszul esik és eldönti, hogy akkor ő sem foglalkozik többet vele, levegőnek nézi. Erre mit csinál a srác? Azonnal elkezd érdeklődni, próbája felkelteni a lány figyelmét. Miért, miért kell ezt csinálnotok? Miért csak az a lány jó, aki már elérhetetlen? Csak mert én nem az a fajta vagyok, aki könnyen adja magát, mégis nem egyszer megtörtént velem ez az eset. Az nektek miért jó, ha a lány nem foglalkozik veletek?

2017. ápr. 8. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sosem voltam ilyen, mindig kerültem ezeket az értelmetlen játszmákat/drámákat. Szerintem ez csak simán éretlenség. 27F
2017. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak bizonytalan egy kicsit, nem rosszidulatból csinálja.
2017. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez szerintem a te hibát csak elbizonytalanítod adj rendes jeleket.
2017. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is kiváncsi lennék!
2017. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Tippjeim:

-Rossz fiút választottál aki

->Félős

->Béna

->Nem mer lépéseket tenni mert..? (Nem veszthet semmit szóval nemtom)

2017. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Kicsit nézzük más szemszögből a dolgokat. Mit jelent az, hogy "finoman tudtára adja"? Hát, honnan tudod, hogy vette is az üzenetet? Vagy ha vette is, lehet ha fél az elutasítástól. Ez az egér-macska játék nagyon nem vezet semmire. Egyszerű, ha nagyon zavar a dolog- és zavar, mert kiírtad ide- akkor kérdezz rá, hogy " Akarsz tőlem valamit? Mondd meg nyugodtan"

Ez egy olyan kezdőlökés. Figyeld, hogyan reagál. De vigyázz, látszódjon rajtad, hogy komolyan kérded.

Sok sikert!

Ui: senkinek nem jó, ha nem foglalkoznak vele. Senkinek.

2017. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsónak: Én megkérdeztem tőle, de kerülte a témát, csak azt hajtogatta, hogy nem tudja...

2017. ápr. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!