Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez zavaró?

Figyelt kérdés

Általában mindenkinek az az első benyomása rólam hogy egy aranyos jókislány vagyok (alacsony vagyok, bájos arcom van, általában mosolygok) de aztán ha kicsit megismernek akkor kiderül hogy nagyok nem vagyok egy ilyen cuki lány mint aminek látszom. Mert elég sokat káromkodok, mindig megmondom a véleményemet (próbálom visszafogni magam de néha nem sikerül túl diszkrétre), ha valaki beszól azt jól elküldöm melegebb éghajlatokra és ha valami nem tetszik akkor kiosztom az illetőt. Bárki legyen is az.

És ez akkor is igaz ha például valaki az egyik barátnőmnek mond valamit vagy esetleg a barátomnak (aki most nincs :P).


Ez szerintetek gáz? Titeket zavarna hogyha a lásztszólag cuki barátnőtök mindenkit kiosztana ha csúnyán néznek rátok? Vagy ha szar kedve van akkor csúnyábban káromkodna mint egy kocsis?

16/L



2017. ápr. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Vissza kellene fognod magad. Nem szép a káromkodás, és az rendben van hogy megvéded a barátnőd/barátod. De az nem mindegy hogy milyen szavakkal és hogyan.

L

2017. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen zavarna, ezt hívják úgy, hogy alpári :)
2017. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen zavarna, ez nem valami nőies.
2017. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem zavarna, kesobb ugyis leszoknal rola mert ezen konnyen lehet valtoztatni.
2017. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cuki csaj vagy, mikor dugunk?
2017. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a típus a legjobb :DD

Mindenki szereti az alacsony, aranyos lányokat. Legalábbis én biztosan. Az meg hab a tortán, hogy jókislánynak vagy visszafogott szégyenlősnek nézel ki, majd ha kell simán kiosztassz bárkit.

Én például káromkodás nélkül nem tudom elképzelni az életem :D

Szerintem ez vicces és én szeretem a vicceket, nem zárkózom el az ilyen tulajdonságoktól.

Még mindig fényévekkel jobb mint egy úri lány aki mindenkit lenéz és sosem káromkodik mert az már alpári szerinte. Ez így izgalmas.

(Ez az én személyes véleményem, szóval lepontozhat bárki, ez akkor sem változik. Ty)

17/F

2017. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a női alteregóm :DDD

17/F

2017. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
második hiszti után repülnél.
2017. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyere ossz ki te céda
2017. ápr. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki csak addig normális, amíg meg nem ismered.
2017. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!