Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzodó lányként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzodó lányként hogyan tudnék barátot szerezni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen barátkozom veled. 38/n
2017. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es szerintem barát alatt pait értett :D de azért kedves tőled, hogy felkínáltad neki a lehetőséget, hát gondolom valahová csak te is eljársz ott meg csak vannak fiúk, nincs mást tenni, csak barátkozol velük, aztán egy időután úgyis mind beléd szeret, vagy neten is ismerkedhetsz ha annyira nem megy, de szerintem valamit valamiért, ha akarsz barátot, akkor ne várd a csodát, hanem neked is megkell tenned egy lépést, nekem pld ténylegesen nem voltak barátaim egyse, aztán elkezdtem a legelején és most meg az egész suli ismer már, ami nem nagy szám még a sztárokhoz képest, csak mondom, hogyha akarod, akkor simán szerzel ismeretséget.
2017. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire visszahúzódó? Mert ha hozzá se mersz szólni az emberekhez, akkor felejtsd el hogy valaha pasid lesz. Egy ilyen nem úgy megy, mint a filmekben, hogy a helyes fiú hirtelen elkezd érdeklődni a csendes, visszahúzódó kislány iránt, összejönnek és minden happy, hanem ezért neked is meg kell dolgoznod. És ezt csak úgy lehet, ha kimászol a csigaházadból.
2017. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mindenesetre itt megpróbálhatod! :)
2017. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én épp futótársat keresek,ha esetleg pesti vagy és van szabadidőd jöhetnél velem. Megjegyzem nem vagyok profi és akárkivel elmegyek szívesen. Ha felkeltettem valaki figyelmét írjon bátran :D 19/F
2017. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj rá később -beszélgessetek is.
2017. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gamer partner nem érdekel valakit ? A futás nem az erősségem xd 22f
2017. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, miért vagy visszahúzódó? Olyan a természeted és az érdeklődési köröd, hogy az kizárja a nyüzsgő, bulizós, lármás, nyomulós, ismerkedős életformát, vagy ezek vonzanak, de egyedül nincs bátorságod részt venni bennük.
2017. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!