Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félénk, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk, visszahúzódó és nem nagyon ronda, de nem szép lányként esélyem sincs barátot találni?

Figyelt kérdés
(nem azért írtam ki ezt a kérdést, mert ismerkedni akarok, nem kérek ismerkedős privátot)

2015. jan. 10. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed?
2015. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőként sokkal nagyobb eséllyel találsz magad mellé valakit, ne aggódj.
2015. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy dolgot kihagytál a képletből.


Ha sokat jársz el nyilvános helyekre, eseményekre, programokra, bármikre és bárhová, ahol sok férfivel találkozol, akik ismerkedhetnek veled, akkor ezerszer könnyebb dolgod van, mintha csak otthon ülsz egész nap.


Melyik lánynak van nagyobb esélye barátot találni? Aki 1 hónapban új fiúval találkozik, vagy aki 50-nel?

2015. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 annak van a legnagyobb esélye aki otthon ül és hülye kérdéseket ír ki, de nem fogad privátot.
2015. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokan lehetnek, akik a külsőt nem nézik és nem divatlapokból ismert ideálképekhez hasonlító barátnőt keresnek. Nálam például csak a belső tulajdonságok számítanak.
2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

#4: akkora baj, hogy ovatos vagyok es nem ismerkedem neten?

2015. jan. 10. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
De lehet esélyed hány éves vagy tanulsz vagy dolgozol?
2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem te szép lány vagy csak a kisugárzásoddal lehet a baj mert mindenki lehet szép szerintem csak egy bunko fiu állitotta rolad h nem vagy szé vele meg ne foglalkozz hány éves vagy 21 L
2015. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Óvatos akarsz lenni? Mégis hány éves vagy?

Ha nem nyitsz senki felé sem akkor az úgy nem megy.

2015. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ismerkedni, akkor nem is fogsz. Egyszerű ez, mint a kapanyél.
2015. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!