Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy rosszul esik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik, hogy sosincs náluk olyan kaja amit én is szeretek?

Figyelt kérdés
Alapjában nem vagyok válogatós, húsokat, leveseket, tésztákat megeszek. Na a történet.: több mint 15 hónapja vagyunk együtt, ebben a 15 hónapban én kb 6x voltam náluk, ő meg nálunk mindig itt van, hétvége, szünetek meg minden... Ebben a 15 hónap alatt 200 x tuti vendégül láttuk és mindig olyan kaja volt amit nagyon szeretett... Direkt nem is csináltunk olyanokat anyummal amit nem szeret, vittük étterembe is meg minden.. Na én kb 6 x voltam náluk igaz ilyenkor ott is alszok tehát kb 12 x.. az elején még finom volt a kaja aztán mondta, hogy a szülinapomon menjek el és ilyen véres csirkeszárny volt a szülinapomon. Utóljára mikor náluk voltam előtte nagyon összevesztünk. Mondta h anyukája rendel majd hambit. Előtte 1 nappal mondja hogy nem is tudom én mi de dagadó lesz nem hambi. Én mondtam nem szeretem.. erre ő elkezdett izélni, nagyon összevesztünk de a végén dagadó volt. Leül vacsorázni meg se kérdezi éhes vagyok e majd mikor befejezi a vacsorát kérdi kérek e kenyeret.. Másnap (maradt) sima darálthús. De nem kezdett volna vele vmit még mindig a dagadóval kinálgatott.. Majd mikor a szülei hazaértek rendesen elkezdtek vele izélni miért nem csinált a darálthúsból spagettit amit én amúgy imádok.. múltkor nálunk volt és csináltam grill csirkét mondja nekem, hogy ő megeszi a szép nagy darabokat nekem meg marad a kis hús amin amúgy allig volt hús..mert h én állitólag nem szeretek enni.. ahha van, hogy rohadt éhes vagyok és sokat eszek és simán megbírom enni én is a nagyokat nem tudom honnan vesz ilyen hülyeségeket. A másik pénteken megyek hozzájuk. Kérdezi mi legyen? Húsleves, borsóleves, vagy már nem tudom mi volt a 3. Mondom neki legyen akk húsleves mert azt is imádom erre elkezdi, hogy neeee legyen borsó. Meg megint kérdezi ennék e pacalt.. mondom nem.. erre elkezdi akkor meglepi lesz a kaja.. és igazából arra gondolt, hogy pacal lesz.... Komolyan elegem van. Más miatt nem szoktunk veszekedni de ezzel a kaja dologgal KEZD NAGYON DE NAGYON kiakasztani.
2017. ápr. 10. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos
2017. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen teljesen jogos, elég bunko a barátod
2017. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogos. Próbáld vele megbeszélni, ha nem megy, dobd ki, később még inkább semmibe vesz majd.
2017. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most te vagy a csaj ?

Mert ha igen, szerintem hagyd ott, ha nem törődik veled ilyen minimális szinten ... Szerintem felesleges foglalkoznod vele,

Úgy gondolom a család az első, bármi van előbb adnám a testvéremnek, tényleg, inkább éheznèk, de nem csak a kajáról beszélek,

Barát nőmmel is ugyan ez lenne, valamit nem szeret nem szeret, eszünk mást, vidéki vagyok, nem válogatok, sokszor ettem meg nővérem 2x adag kajáját is hogy azt higgyék eszik xd pedig néha alig evett, én meg 4x adag főtt kajával a belemben kínlódtam, mert mire szólt hogy hát ... Nem ennèm e meg ? Xd már én is 2 adag nál jártam xd

Egyik barátnőm szegényebb volt, én utaztam hozzá, mindég vittem valami kis csokit vagy akármit, mindég kérdezte az anyja meg barátnőm is mit ennèk, tudtam hogy szegényebb, én is tudom mi az, milyen úgy felnőni, rájuk bíztam, csak gomba ne legyen :D

Egy egyszerű grízes tésztával is teljesen jól megvoltam, örültem hogy azzal is megkínáltak, és kiszolgáltak,

Mondjuk igaz hogy nem tudtak volna olyat főzni amit nem eszek meg :D de nem is főztek volna, ez a nem mindegy ....

Hagyd itt a pcsába, ettől találsz jobbat, aki ha nem is tudna annnyi mindent megadni, de azt a keveset is amit ad, szívből adja, és úgy, hogy tudja hogy megeszed, meg nem ül le zabálni úgy hogy te nem eszel ....

Vidéki vagyok, nálunk úgy tartják, a paraszt addig nem eszik, amíg az állat jól nem lakott, és ez így van rendjén, hogy is tudna enni, ha az akiért felel , éhezik ....

2017. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jogos.
2022. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vége tetszett

-Pacal lesz,

-Nem szeretem.

- Akkor meglepiesz 🤤🤤

- ( pacal lett) 😂😂😂😂


Micsoda csattanó istenem 😂😂😂😂

2022. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!