Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne éljem bele magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne éljem bele magam dolgokba? Mit csináljak ezzel a helyzettel? K. Érlek. Seg. ítsetek.

Figyelt kérdés

Na szval az van hogy, már 3 srácnál tisztára beleéltem magama a dologokba h lesz valami, mert amugy tényleg úgy volt, de nem lett semmi.

És most megint van egy srác még nem találkoztam vele de kezdem beleélni magam a dolgokba, mindig ezt csinálom és mindig én szivom.

3hónapja írogatunk ugymond, és még nem kérdezte meg a talit, az elején valamikor mondta h félénk, de a képein nem igazán látszik..Xd bár azok nem igazolóak tudom.

És mondta h normális vagyok vagyis h annak látszok tehát értitek, meghogy szimpi vagyok így eddig.

Szóval vagy én vagyok hülye vagy mindig mindent félreértek vagy nem tudom.

De vele olyan jó lenne ha sikerulne, meg ugye nem találkoztunk de eddig szimpi.

És hívjam el én talira? Vagy kérdezzek én rá? Mert egyik haverom azt mondta de nem tudom h jó ötlet e.

Meg igazábol attól is félek hogy személyesen nem tetszenék neki.

Tudom kicsit eltértem a kérdéstől de legyszives adjatok tanácsot.



2017. ápr. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna nalam is ez van...meg nem is igazan tortent semmi,de mar egybol agyalok,hogx vajon mit akarhat...vagy eppen almodozok rola,hogx mi lesz ha talalkozunk,es egyebek..


Tudom eleg gaz,de sajna nem tudok vele mit kezdeni :/


Az tuti,hogy soha ne fuss pasi utan,es szerintem inkabb vard meg mig o kezdemenyezz ;)

2017. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"inkabb vard meg mig o kezdemenyez"

Ezért van a másiknak párja, és nem neked.

2017. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert nincs parom,mert most lett vege egynek..ugyh ezt benezted..


Olyam vagyok,mint a kerdezo.Elkezdek beszelgetni /ismerkedni valakivel,es egybol beleelem magam,es almodozok..Aztan nem birom tovabb,es lanykent probalkozom,hogy tobb legyen.Ennek altalab mindig az a vege,hogy kiderul o semmit nem akar,csak elvolt velem,s en neztem be a jeleket...


Ez miatt nem kezdemenyezek mar..


Valahogy a kerdezonek meg kene probalnia lazabban venni...es ismerkedni...

2017. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!