Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem rég olvasgattam barátnőm üzeneteit és találtam egy olyat, amiben ilyensmi párbeszédek voltak:

Srác: tavasszal elrabollak

Bnőm: az jó lenne.

Vagy:

Srác: küldesz nekem meztelen képet?

Bnőm: áá még a barátomnak sem küldtem.

És egyéb ilyen nyalánkságok...



2017. ápr. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem számít annak, de én ezért már kirúgnám, mivel az már rég rossz ha másfelé kacsintgat
2017. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és ezt novemberben írta és egyszer sem említette...
2017. ápr. 13. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte legyek?


Nem tudom minek számít, fogalmam sincs már mi zajlik itt a világban, csak annyiban vagyok biztos, hogy ebben semmi tiszta és szép nincs.

2017. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Meg nem megcsalas, de hamarosan az lehet belole.
2017. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első nem feltétlen vészes, ilyen szófordulatot mi is használunk barátok között hogy "elrabollak egy kávéra", vagy hasonló.

De a második... Ha esetleg még nem is csalt meg, de melletted lazán tartja a kapcsolatot egy olyan sráccal akiről ennyire nyilvánvaló, mit akar, az semmi jót nem jelent :/

2017. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!