Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti tudnátok barátként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tudnátok barátként tekinteni egy lányra, aki bevallotta, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Tegyük föl, hogy van egy lány akivel jóban vagytok. Minden nap beszéltek (még ha olykor csak pár szót, de azért igen) egymással chaten és ugyan nem találkoztok túl sokat, de amikor igen, akkor jól elvagytok. Szóval valamennyire fontos nektek, pl. ha eltűnne azért aggódnátok. De abszolút csak barátként tekintetek rá. Ha bevallaná nektek, hogy bejöttök neki és azt kérné, hogy ha ti ezt nem viszonozzátok, akkor tegyetek úgy, mintha semmit sem mondott volna, úgy tudnátok tenni? Ha a lány pontosan ugyanúgy viselkedne mint azelőtt, tudnátok vele ugyanúgy beszélgetni mint azelőtt anélkül, hogy kínosan éreznétek magatokat? Nem akarnátok eltávolodni tőle?

2017. ápr. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudnék ugyanúgy, és nem távolodnék el tőle. Viszont ha szerelmet vallana, és én nem éreznék úgy, az elég kellemetlen lenne számomra.
2017. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kínos lenne és megpróbálnék tőle eltávolodni. Ha a lány többet akar,de én nem,abból úgysem lesz őszinte barátság. A barátság baráti érzelmekről szól.
2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia én lány vagyok és én egyszer elmondtam az egyik fiú barátomnak, hogy bejön. Bár mi minden nap találkoztunk és megöleltük egymást barátilag. Ő azt mondta neki csak barát vagyok, de utánna is ugyanúgy megölelt és semmi nem változott, többször nem is beszéltünk róla.

15/L

2017. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!