Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Méghozzá osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Méghozzá osztálytársam. Nagyon aranyos fiú 9. ben nagyon jó barátok lettünk! Ő bevallotta, hogy többet érez. Most, hogy elkezdtük a 10. et, azt mondta, hogy többet szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából eltudnám képzelni, hogy együtt legyünk mert tényleg passzolunk de mindig annak a híve voltam, hogy osztálytárssal soha. De az ő haverja és az én barátnőm együtt vannak és szintén osztálytársaink, nagyon bíztatnak minket.

2016. nov. 1. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Csapgyál a lecsójba beje.
2016. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vannak osztálytásaim, akik 3 éve együtt vannak már :) a lényeg az, hogy legyetek elég érettek és kalkuláljátok bele, hogyha szakítanátok, továbbra is osztálytársak maradtok, látjátok egymást minden nap.
2016. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!